(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська Фондова Компанія" - офіційний представник з продажу фільтрів HIFI!

06 Жовтень 2016

HIFI Filter - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЛІДЕР В ОБЛАСТІ ФІЛЬТРАЦІЇ!!!

 

        

HIFI Filter  - є лідируючим європейським постачальником паливних, масляних, повітряних, трансмісійних фільтрів, фільтроелементів і комплектуючих на с/г техніку провідних cвітових брендів по тракторам, комбайнам, телескопічним навантажувачам - Massey Ferguson,  Fendt, Challenger, Deutz-Fahr, Merlo, John Deere, Case та ін.

Торгова лінійка HIFI налічує понад 20000 типів фільтрів, що дозволяє конкурувати практично зі всією номенклатурою фільтрів Donaldson, Fleetguard, MANN, Hengst, Fram, Baldwin, Hydac, Pall, Eppensteiner, Internormen, Mahle, Virgis і багатьох інших виробників оригінальних фільтрів і аналогів.

 

ШИРОКИЙ ВИБІР ФІЛЬТРІВ!  НАЯВНІСТЬ НА СКЛАДІ!

Фільтри від HIFI відповідають найсучаснішим вимогам якості і рекомендовані виробниками техніки в якості альтернативи оригінальним деталям. При цьому слід зазначити, що за своїми технічними характеристиками, якістю і функціональністю фільтри HIFI ні в чому не поступаються оригінальним елементам очищення, а в багатьох випадках навіть перевершують їх.

Телефонуйте за безкоштовною лінією – 0800 21 11 88 та дізнайтесь детальнішу інформацію про дану продукцію у наших професійних менеджерів з продажу запасних частин!