(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Працівники «Волинської фондової компанії» на виставці AGRO SHOW в Беднарах

05 Жовтень 2016

AGRO SHOW подія - яка є однією з найбільших і найбільш важливих відкритих сільськогосподарських виставок у Європі . Виставка була проведена з 23 по 26 вересня 2016 року в Польщі у м. Беднари . AGRO SHOW - це місце , де  було представлено новітню с/г техніку, а також інноваційні технології в аграрній галузі.

Перевага даної виставки - відкритий простір, що дає практично необмежені можливості для презентацій машин, де кожен з присутніх міг ознайомитись з новітніми технологіями і актуальними пропозиціями для сільського господарства. Крім того, відвідувачі мали можливість милуватися агрегатами не тільки на стендах виробників, але і видовищним шоу і презентаціями на злітно-посадковій смузі.

На виставці AGRO SHOW від «Волинської фондової компанії», були присутні : генеральний директор – Спященко Олександр Євгенович,  комерційний директор – Голіков Юрій Іванович, заступник генерального директора по після продажному обслуговуванні – Дудар Валерій Васильович, головний менеджер зі збуту – Кузьмич Денис Ігорович , головний менеджер зі збуту – Стречен Сергій Омелянович, начальник відділу збуту  запасних частин – Яслинський Віталій Ростиславович та координатор відділу сервісного обслуговування – Олейник Дмитро Олександрович.

На масштабній виставці AGRO SHOW, були представлені провідні бренди сільськогосподарської  техніки офіційним дилером якої  на українському ринку, є «Волинська фондова компанія», а саме : «Unia», «Kuhn», «Meprozet», «Challenger», «Fendt», «Agrisem».

Виставка AGRO SHOW  стала прекрасним місцем для розширення знань, цікавого спілкування, нових відкриттів, обміном ідей, контактами та досвідом.