(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Любов до землі та витончену роботу демонструє CULTIPLOW PLATINUM ВІД AGRISEM

29 Вересень 2016

«Волинська Фондова Компанія» продовжує продуктивно працювати, дедалі зміцнюючи свій статус майстерного та надійного дистриб’ютора світових брендів сільгосптехніки. Як наслідок, в неї з’являється все більше і більше клієнтів, які вже на першому етапі співпраці з «ВФК» відмічають для себе її фундаментальні підходи до культури продажу і сервісного обслуговування. Одним з таких нових задоволених клієнтів нещодавно став всім відомий агрохолдинг «Мрія», який наразі обробляє близько 180 тис. га земель в різних областях Західної України, і після зміни керівництва та тимчасового припинення діяльності наразі активно її відроджує, про що свідчить, зокрема, нещодавня подія.

Цієї осені 19 вересня у с. Нижборок, що у Гусятинському районі Тернопільської області, на одній з технічних баз «Мрії» відбулася прес-зустріч, нагодою для якої стала закупівля агрохолдингом великої партії нової сільськогосподарської техніки – як самохідної, так і причіпної. Власне, з компанією «ВФК» вони плідно попрацювали в цьому напрямку, придбавши 5 глибокорозпушувачів Cultiplow Platinum від компанії AGRISEM. До речі, кульмінацією заходу була як раз демонстрація цього агрегату на полі «Мрії».

 

Всім, хто причетний до аграрної галузі, відома актуальна, особливо на Західній Україні, проблема недостатності вологи в ґрунті. З цієї причини роботу Cultiplow Platinum було продемонстровано дуже обережно, адже при такому сухому ґрунті повноцінне глибоке розпушення було б фактично знущанням над землею. Втім, ключові характеристики цього агрегату відвідувачі мали змогу відзначити, тим паче, що на заході був присутній спеціаліст компанії «ВФК», який детально роз’яснив всі аспекти роботи представленого глибокорозпушувача. Але перш ніж перейти до них, зазначимо інформацію про саму компанію-виробника. 

«AGRISEM International» – це французька компанія, яка створює унікальні машини, які по праву заслуговують визнання у всьому світі. Вона була заснована в середині 90-х років, і наразі представлена в 40 країнах, в тому числі вже приблизно 18 років агрегати AGRISEM продаються в Україні. Їх виробництво, відбувається виключно у Франції, де на сьогоднішній день є одним із лідерів на ринку обладнання для посіву та обробки грунту. Техніка відомої французької компанії визначається високою економічністю та екологічністю. Сільськогосподарська техніка визнаної у всьому світі компанії «AGRISEM International» дозволяє працювати в найтяжчих умовах, витрачаючи невелику кількість пального.

  

  

Однією з перших інновацій цього виробника є зміщена лапа, яка забезпечує рівномірне рихлення грунту по всій ширині обробки без порушення його структури. Тобто рішення, запатентоване компанією AGRISEM, дозволяє переміщати ґрунт «хвилею», що забезпечує його структурну цілісність і, як наслідок, кращий доступ кисню. Ефект «хвилі»: розпушення грунту без розривів визнається агрономами по всьому світі.

На даний час французький виробник має 3 основних лінійки продуктів, а саме:

PLOW – глибокорозпушувачі з глибиною обробки від 10 см і більше.

MULCH – культиватори з робочими дисками або лапами в залежності від структури обро- блюваного ґрунту, які працюють з верхнім його шаром (до 10 см).

SEM – техніка для посіву та внесення добрив: механічні, пневматичні або для посіву методом покриття. 

  

«Сьогодні ми бачимо на полі яскравого представника групи Plow від компанії AGRISEM, а саме причіпний агрегат Cultiplow з серії Platinum. – розповідає спеціаліст компанії «ВФК»  – Поясню, що це означає: кожна з 3-х груп агрегатів AGRISEM поділяється ще на 3 серії: Silver, Gold і Platinum – остання має найбільшу глибину обробітку ґрунту та найвищу міцність машин. Стосовно представленої сьогодні моделі Cultiplow – робоча ширина її складає 6 м, глибина обробки може бути від 15 до 45 см. Відстань між лапами складає 75 см. Кілька робочих частин і високий кліренс забезпечують роботу без ефекту забивання, навіть при наявності відходів. Відзначу в першу чергу головну конструктивнособливість цього глибокорозпушувача – це унікальна запатентована конструкція лап TCS 750 зі зміщеним ріжучим елементом, який утворює вертикальну вантажопідйомну силу. Ця сила додається до точки, яка відповідає центру тяжкості пласта землі, що піднімається. Дане центроване сполучення сили і напруги оптимізує витрати потужностей, необхідних для здійснення підняття пласта ґрунту. Крім того, надставка ріжучого елемента культивуючої лапи знаходиться під нахилом в 10° – для полегшення процесу підведення пласта ґрунту і для уникнення появи деформації. Таким чином, вертикальне підняття ґрунту є однорідним та збалансованим.  

Агрегат Cultiplow руйнує плужну підошву, створюючи мікротріщини, при цьому не перевертаючи шар ґрунту знизу наверх. Обробіток відбувається рівномірно по всій ширині агрегату, при чому споживається потужність на 30% менше, ніж при традиційній обробці глибокорозпушувачем – одразу на замітку наявність енергозберігаючої технології. Робоча глибина легко налаштовується завдяки системі Multistop. Тож, ці запатентовані лапи є ефективним рішенням з управління вологою, зберігання якої в ґрунті стає дедалі актуальнішим. I агрегат Cultiplow на сьогодні завдяки вже названим особливостям є незамінним помічником для аграріїв в отриманні кращої врожайності».

Також спеціаліст компанії «ВФК» додав: «Хочу відзначити, що ми дуже раді початку співпраці в цьому році з компанією «Мрія Агрохолдинг», адже цінуємо високий професіоналізм її команди. Я впевнений, що агрегати AGRISEM покажуть гідні результати в полях «Мрії», і вони залишаться задоволеними». 

 

На прес-зустрічі, про яку іде мова, головним спікером був Віктор Кухарчук, операційний директор «Мрія Агрохолдинг», який натхненно розповідав про існуючі перешкоди та їх подолання колективом компанії, про вже зроблені досягнення та поточні важливі завдання, які, зокрема, стосуються оновлення технічного парку та встановлення міцних партнерських відносин з сервісними командами дистриб’юторів. Про нового партнера – компанію «ВФК» – пан Віктор відгукнувся так: «З «ВФК» ми працюємо перший раз, але я вже відзначив для себе багато позитивних моментів в нашій співпраці, зокрема те, що їх команда – відкриті, чуйні люди, з якими приємно та просто мати справу. Зараз «Мрія» активно збільшує свій технічний парк, і у «ВФК», зокрема, ми придбали 5 глибокорозпушувачів AGRISEM. У нас в планах є збільшення посівів цукрового буряку на 5 тис. га, тому ці агрегати нам стануть дуже в пригоді. Наразі на підприємстві у нас є важливе завдання на декілька років вперед – ми максимально вирівнюємо поля для більш чіткої та плавної роботи тракторів, комбайнів та, в першу чергу, обприскувачів – за допомогою цих глибокорозпушувачів, в тому числі. Щодо безпосередньо придбаної нами моделі Cultiplow Platinum – скажу, що це техніка, яка є фактично проявом любові до землі, бо він так ніжно піднімає та опускає землю, як не може робити ні один інший агрегат. Я дуже шкодую, що не бачив цей глибокорозпушувач в роботі раніше, адже тільки з ним я зрозумів, що таке технологічно правильне глибоке розпушення ґрунту».

  Отже, «Земля - годувальниця, тому так важливо з любов’ю ставитись до неї, тоді вона за турботу віддячить щедрими врожаями».

 Відео, про AGRISEM CULTIPLOW PLATINUM 6m, який змінить вашу уяву про ставлення до землі!

https://www.youtube.com/watch?v=yyH6y6ga_GA