(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» пропонує спеціальну пропозицію на запасні частини UNIA та продукцію Bezalin!!!

12 Вересень 2016

«Волинська фондова компанія» стабільно розвивається та займає лідируючі позиції на ринку у сфері реалізації сільськогосподарської техніки. Основою нашої діяльності є незмінне правило – клієнт у центрі усього, що ми робимо. Коли йдеться про придбання сільськогосподарської техніки, окрім надійності машини, її технічних характеристик, не менш важливу роль відіграють сервісна підтримка та наявність запасних частин до техніки. Однією з переваг компанії є наявність широкого асортименту оригінальних запасних частин практично до будь-якої сільськогосподарської техніки.

Спеціально для Вас «Волинська фондова компанія» пропонує  отримати спеціальну пропозицію на запасні частини UNIA та продукцію Bezalin!!!

Шпагат та сітка Bezalin – це висока якість, короткі терміни постачання та надійність, перевірена роками.

Продукція Bezalin відповідає усім вимогам європейських стандартів і є надзвичайно універсальною у застосуванні. Асортимент виробів постійно оновлюється, щоб відповідати усім вимогам клієнтів.

Клієнт який купить від 250 кг шпагату або від 5 рулонів сітки (3000м) компанії Bezalin , отримає разову знижку 8% на запасні частини UNIA !!!!

Працюючи з надійною та якісною технікою UNIA, аграріям не доводиться хвилюватися з приводу запасних частин, адже вони завжди є у «Волинській фондовій компанії», яка є ексклюзивним та офіційним дилером з продажу техніки UNIA на території України.

 «Волинська фондова компанія» не тільки турбується, про клієнтів, а й прагне якнайкраще задовільнити усі потреби, створюючи унікальні пропозиції для них. Не втрачайте свій шанс, скористайтесь вигідною пропозицією на запасні частини UNIA та продукцію Bezalin!!!

 Пропозиція діє до закінчення залишків, а також запасних частин.