(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" взяла участь у семінарі присвяченому аграрному господарюванні

05 Вересень 2016

2 вересня «Волинська фондова компанія» прийняла участь в експрес-семінарі з питань посіву озимих культур та збирання цукрових буряків.

Семінар відбувся на базі ТзОВ «Городище» Луцького району. Даний захід зібрав агрономів сільгосппідприємств, керівників фермерських господарств, аграрні служби.

Даний семінар інформував про організацію посіву озимих зернових у господарстві, адже посів озимих зернових – це важливий процес і допущення помилок під час нього можуть призвести до значного зниження врожайності. Саме тому ми маємо приділяти велику увагу цій технологічній операції. Також учасникам експрес-семінару презентували увесь комплекс осінньо-польвих робіт, які проводяться в господарстві: оранка, внесення мінеральних добрив, культивація, передпосівна культивація та посів озимого ячменю.

«Волинська фондова компанія» на семінарі продемонструвала усім присутнім високотехнологічну сільськогосподарську техніку провідних брендів, а саме:

1. Трактор Fendt 936 Vario.
2. Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow.
3. Асенізаційна бочка Meprozet.

Організували участь нашої компанії у даному заході - менеджери з продажу Західної філії, директор західної філії та бренд менеджер по тракторам Fendt - Денис Кузьмич.

Земля — космічна перлина! На ній стільки краси! Кожна билинка — неповторна, кожна квіточка — неперевершений витвір природи, кожне поле родюче та багате своїми плодами. Тому так багато приділяється уваги технологічним операціям. Адже на сьогоднішній день для отримання високих урожаїв необхідно враховувати всі найдрібніші деталі у кожній технологічній операції.