(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська Фондова Компанія" підписала дилерські угоди з Total та Bezalin!!!

28 Липень 2016

Вже понад 23 роки «ВФК» є надійним партнером для виробників надзвичайно якісної та потужної техніки і для аграріїв нашої держави. Всесвітньовідомі корпорації та бренди довіряють нам.

Так, завдяки нещодавно укладеному договору, «ВФК» стала офіційним дилером продукції компанії «Total» (Франція). Історія створення компанії сягає 1920-х років минулого сторіччя. Завдяки реорганізації в 2012 році «Total» оптимізувала ефективність роботи, адже пріоритетом для них завжди було задоволення потреб своїх клієнтів в нафтопродуктах і супутніх послугах.

До мережі діяльності компанії «Total» відносяться ринки автомобільного палива, палива, яке використовується в сільськогосподарському виробництві, біопалива, мастильні матеріали, нафтовий газ, авіаційне паливо, добавки і спецрідини

В компанії «Total» спеціально розроблена лінійка високотехнологічних мастильних матеріалів. Спеціально розроблена для задоволення вимог як новітнього технологічного сільськогосподарського  обладнання, так і обладнання попередніх поколінь. Ця компанія відповідає всім міжнародним стандартам та вимогам світових виробників сільськогосподарської техніки та пропонує інноваційні продукти, що розроблені завдяки багаторічним дослідженням. Мастильні матеріали Total задовільняють потреби найвибагливішого обладнання, допомагають заощаджувати пальне та мають можливість розкладатися біологічно. Головна мета "Волинської Фондової Компанії" та компанії «Total» це  допомогти вирішити будь-які завдання Вашого бізнесу з максимальною ефективністю та продуктивністю.

Незважаючи на 100-річну історію з моменту заснування, компанія продовжує розвиватися.

Унікальність компанії «Total» у «гнучкості» та постійній адаптації своєї продукції і послуг для задоволення місцевих потреб в кожному регіоні світу. Ми впевнені, що саме співпраця із компанією такого рівня, допоможе Вам досягти ще більших вершин разом із «ВФК»!

Пропонуємо Вашій увазі паливно-мастильні матеріали Total для сільгосптехніки від «Волинської Фондової Компанії»:http://vfc.com.ua/uk/4273-zapchastini-dlya-silgosptehniki/nested_stores/4592-palivno-mastilni-materiali-total-dlya-silgosptehniki

Компанія Bezalin є провідним виробником поліпропіленового шпагату та сітки для тюкування в Польщі.

Історія створення компанії сягає середини XIX – го століття. На сьогоднішній день це сучасна виробнича компанія, яка використовує новітні технології та має багаторічний успішний досвід в цій галузі. Продукція Bezalin відповідає усім вимогам європейських стандартів і є надзвичайно універсальною у застосуванні. Асортимент виробів постійно оновлюється, щоб відповідати усім вимогам клієнтів.

Bezalin – це висока якість, короткі терміни постачання та надійність, перевірена роками.

Продукція Bezalin має сертифікат ISO 9001:2000, що є підтвердженням вищої європейської якості.

Для того, щоб детальніше ознайомитись з товарами Bezalin, які пропонує «Волинська Фондова Компанія» просимо Вас перейти за посиланням: http://vfc.com.ua/uk/4273-zapchastini-dlya-silgosptehniki/nested_stores/4486-poputni-vitratni-materiali-dlya-silgosptehniki