(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Колективна поїздка на озеро Світязь: підтримуємо вітчизняний відпочинок!

25 Липень 2016

«Волинська фондова компанія» - це той унікальний осередок суспільства, у котрому збирають найкращих та найперспективніших працівників з усієї України. Відданості та працьовитості кожного з наших спеціалістів можна лише позаздрити! Задля постійного спокою та впевненості наших клієнтів ми працюємо не покладаючи рук і чудові результати вкотре утверджують гіпотезу про те, скільки вкладаєш – стільки й отримаєш. Поруч з високим професіоналізмом та миттєвою реакцією на запит клієнта, важливим аспектом якісного виконання роботи є вчасний та активний відпочинок. Саме тому, за ініціативи керівництва «ВФК» працівники компанії відвідали окрасу Волинського краю та популярне місце відпочинку жителів всієї України та найближчого зарубіжжя – озеро Світязь.

Унікальна мальовнича природа, кришталево чиста вода та хороша компанія перетворили цей відпочинок у особливо теплий та приємний час проведення для кожного з присутніх. Волейбол на свіжому повітрі, смачненький смажений шашлик та духмяна уха – що ще потрібно для щастя!

«Волинська фондова компанія» - це хороший приклад для роботодавців усієї країни, як необхідно заохочувати та підтримувати власних працівників. Чекаємо з нетерпінням нових корпоративних веселощів !