(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Французький день молока та шоу корів голштинської породи.

21 Липень 2016

День Французької молочної ферми відбувся 20 липня 2016 року в с. Сагунівці Черкаського району – на базі СТОВ «Ломовате». Це вже вдруге проходить такий захід на підприємстві, збираючи десятки компаній, товариств та фірм з метою обміну досвідом успішного інвестування та впровадження французьких технологій.

Організаторами заходу виступили Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та компанія «Дикун» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Посольства Франції в Україні.

Всі учасники відвідали вісім експозицій: офіційне відкриття заходу, в якому прийняли участь представники Посольства Франції, керівництво області, виробничі компанії та профільні бізнес-асоціації; була продемонстрована техніка по сінозаготівлі, а також була організована екскурсія по молочній фермі: були обговорені шляхи підвищення виробництва молока; поле: демонстраційно-технологічні випробування на кукурудзі (на силос та зерно), соняшнику, сорго та сої; була продемонстрована техніка на полі; була презентація компаній, технології яких використовуються на фермі (в шатрі); відбулось показове збирання врожаю.

    

СТОВ «Ломовате» з 2011 року входить до складу французької агропромислової групи «Євраліс», що є успішним інвестором на теренах Черкащини, щорічно збільшуючи кількість своїх партнерів. Поставивши собі за мету зробити ферму прибутковою, свого часу компанія почала активно працювати. Ще в 2010 році надій на корову становив близько 9 л на день, нині він сягає 30 л. Це – комплексна робота, яка включає по-перше заготівлю якісного силосу, де важливим є вибір силосного гібриду, по-друге застосування сучасної техніки, по-третє залучення компетентних фахівців.

На дні Французької молочної ферми від "Волинської фондової компанії ", було два представника:  директор Київської філії -  Котов Андрій Геннадійович, та менеджер зі збуту з/ч частин Ткаченко Андрій Юрійович.

 

В даному заході взяли участь дуже велика кількість лідерів, одним із таких лідерів можна виділити компанію KUHN, офіційним дилером якої в Україні з 2003 року є «Волинська фондова компанія». Будучи лідером у виробництві машин для сільського господарства, KUHN пропонує аграріям кращу техніку: щодня і в усьому світі. Компанія KUHN  виробляє і реалізує більше 65 тис. техніки на рік, повний спектр техніки для сільського господарства, в тому числі, для заготівлі і роздачі кормів.

Заключним у програмі Дня французької молочної ферми був перший в Україні показ корів голштинської породи, яких упродовж місяця готували до цього французькі спеціалісти.