(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" на дні поля «Вілія 2016»

29 Червень 2016

24 червня цього року на базі підприємства "Волинь-зерно-продукт" відбувся потужний День поля, присвячений 15-ти річному ювілею цієї компанії, який зібрав майже 700 аграріїв та партнерів з різних регіонів України.

День поля відбувся 24 червня 2016 року. Програма заходу була сформована таким чином, щоб кожен із гостей знайшов для себе щось нове та корисне. Захід розпочався з презентації діяльності Групи Компанії «ВІЛІЯ», де було обговорено проблеми та перспективи аграрної галузі загалом. 

Основною темою Дня поля була демонстрація посівів озимої пшениці, гороху, сої, кукурудзи, цукрових буряків, ріпаку із використанням високоврожайних сортів і гібридів та технологій їх вирощування.

Після огляду посівних полів всім гостям та учасникам було запропоновано оглянути сільськогосподарську техніку, що знаходилась на оглядовому майданчику, на території центрального офісу.

"Волинська фондова компанія" презентувала для аграріїв та партнерів техніку брендів Massey Ferguson,Challenger,Fendt,Unia,Kuhn,Agrisem,Meprozet, а саме:

-         Комбайн зернозбиральний Massey Ferguson 7370 Beta;

-         Трактор Massey Ferguson 8690;

-         Трактор FENDT 936 G3 Vario Profi Plus;

-         Важка дискова борона  Challenger 1435;

-         Оприскувач польовий причіпний Unia Europa 3024;

-         Розкидач мінеральних добрив Unia TYTAN 18;

-         Розкидач мінеральних добрив Unia RCW 12000;

-         Агрегат дисковий Unia ARES 6;

-         Причіпний оприскувач Kuhn ATLANTIQUE 3200;

-         Грунтообробний агрегат Kuhn Optimer 7500+;

-         Комбінований розпушувач Kuhn PERFORMER;

-         Дискова борона Kuhn DISCOLANDER XM;

-         Плуг оборотний напівнавісний KUHN MULTI-LEDER 8;

-         Прес -підбирач рулонний KUHN VB2160 ;

-         Глибокорозпушувач Agrisem CULTIPLOW;

-         Бочка асенізаційна Meprozet.

 

 

Працівники «Волинської фондової компанії» детально розповідали про особливості роботи кожної техніки, її переваги та можливості.

У цей  сонячний та гарний день, усі гості змогли насолодитись українськими народними піснями та танцями, цікавою розважальною програмою, а також приємним моментом для усіх присутніх стали розіграші подарунків та символічна церемонія нагородження працівників компанії "Вілія" та їх бізнес-партнерів.

В кінці заходу всі присутні гості змогли відвідати фуршет , на якому смачно посмакували українськими стравами та смаженим кабанчиком,  а також обговорити актуальні теми сільського господарства та обмінятися враженнями.

 

Зустрічі у такому форматі допомагають не лише вирішити робочі питання, та обмінятися досвідом, але й відпочити! Дякуємо "Вілії" та особисто Дудці Євгену Степановичу за чудовий захід!