(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" взяла участь у конференції «Системи землеробства - 2016»

16 Червень 2016

З 1 по 2 червня 2016 року "Волинська фондова компанія" взяла участь у конференції «Системи землеробства - 2016»

На межі весни й літа журнал The Ukrainian Farmer проводить свою традиційну конференцію «Системи землеробства», що присвячена базисному питанню сільського господарства – роботі з ґрунтом як з основним засобом виробництва. Численні аграрії вже звикли приїздити на цей форум для обміну думками й досвідом, тому ця конференція завжди є інформаційно насиченою, а отже й корисною. Особливо інтерес до конференції «Системи землеробства» зріс тоді, коли організатори почали проводити її у дводенному форматі: перший день – доповіді й дискусії у ресторанному комплексі «Бельведере», який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, просп. Перемоги, 13.

другий день – показ технологій у полі. Нинішнього року цей формат спрацював дуже вдало: теорію і практику робити з ґрунтом продемонстрували майже десяток різних компаній, а також Агрофірма «Колос» (що у Сквирському районі Київської області), яка не лише гостинно надала свої поля для проведення практичного показу сільгоспмашин, а й поділилася власними напрацюваннями в галузі селекції і насінництва, виробництва і застосування органічних добрив, оптимізації сівозмін і обробітку ґрунту.

На сьогоднішній день "система землеробства" відіграє важливу роль у нашому житті, адже "Земля - це годувальниця, що очікує дбайливих господарів, які б ставилися до неї з любов’ю. Вона ж відплатить щедрими врожаями. Бо лише завдяки їй рід людський живе і продовжує свій історичний поступ на цій благословенній планеті".

 

Учасниками конференції стали понад сотню спеціалістів агрономічного профілю з різних областей України – директори, керівники агрономічних й інженерних служб господарств, фермери, представників компаній-постачальників, науковці. Від "Волинської фондової компанії" було два представника - директор київської філії - Котов Андрій, та менеджер із продажу с/г техніки - Овсійчук Євгеній.

Генеральним партнером заходу виступила компанія KUHN, з якою "Волинська фондова компанія"  плідно співпрацює з 2006 року, та є офіційним дилером з продажу техніки KUHN на території України.

Музичним подарунком для усіх присутніх став відомий міський ансамбль, який протягом дня розважав гостей заходу веселими українськими народними піснями та музикою.

Надіємось, що подібних заходів буде якомога більше, тому що, це корисно, поділитися зі всіма учасниками конференції власними напрацюваннями та досвідом, адже досвід - найкращий наставник.

"Волинська фондова компанія" висловлює подяку організаторам конференції. Конференція пройшла на високому інноваційному рівні. Бажаємо всім Вам невичерпної енергії,  успішної реалізації планів і задумів!

 

Інформація частково взята із сайту www.agrotimes.net.