(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» прийняла участь у дні поля присвяченому розвитку органічного ринку в Україні

23 Червень 2016

22 червня  2016 київська філія  прийняла участь в Дні поля – «Органічне виробництво», що відбувся в Сквирській дослідній станції ІАП НААН, за адресою Київська обл., м. Сквира, вул. Селекційна 1.

Даний День поля - це Швейцарсько-український проект «Розвиток органічного ринку в Україні», який фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL), i Сквирською дослідною станцією ІАП НААН. 

Приймаюче господарство - ДП  «ДГ Сквирське» Інституту агрономії і природокористування НААН.

На заході було продемонстровано вирощування різних сортів та гібридів сільськогосподарських культур в органічному виробництві (соя, озима пшениця, кукурудза, овочі, гречка ,сидерати та ін.).

Відвідувачі ознайомилися з ефективністю застосування мікробіологічних препаратів різних виробників, дозволених  в органічному виробництві та сучасним обладнанням, призначеним для використання в органічному землеробстві.

На даному заході були присутні виробники органічної сільськогосподарської продукції з площею сільськогосподарських угідь від 50 до 40 000 га.: Корпорація «Сварог Вест Груп», ТОВ «Грант Агро», ПП «Галекс-Агро», ТОВ «Жива Нива», ТОВ «Дедденс Агро», ТОВ «Етнопродукт», ТОВ «Шамраївський цукровий завод», ТОВ «Агрофірма колос», ПП «Росава Агро» та багато інших, представники Мін АПК, Київської облдержадміністрації, НААН, громадських організацій, преси та ін.

«Волинська фондова компанія» представила в роботі наступні агрегати:

1.      Агрегат передпосівного обробітку грунту – Unia ATLAS HP 6,0

2.      Пружинна борона-полольник Unia AKCENT

3.      Оприскувач польовий причіпний EUROPA II 4028

4.      Подрібнювач рослинних решток KORNIK XL 2,8