(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Маркетологи «Волинської фондової компанії» на West Marketing Forum 2016 у Луцьку

20 Травень 2016

«Якщо компанія може обійтися без маркетингу, то ринок обійдеться без компанії»! Твердження суперечливе, проте надзвичайно цікаве та актуальне. Досвідчений маркетолог розуміє важливість та необхідність постійного аналізу ринку, володіння інформацією, яка зможе в результаті клопіткої праці привести компанію, у якій він працює, до вершин. Серед працівників «Волинської фондової компанії» можна знайти спеціалістів у багатьох сферах, цікавих та інтелектуально підкованих людей, котрі працюють на найкращий результат та покращують імідж компанії в цілому своєю діяльністю. Однак, наша компанія завжди приділяє особливу увагу розвитку молодих спеціалістів, які бажають працювати в сфері сільськогосподарської техніки. Так, 13 травня у приміщенні кінотеатру розважального комплексу «Adrenalin City» відбулася цікава подія -  «West Marketing Forum 2016», яку відвідали менеджер з маркетингу «ВФК» Синиця Юлія та менеджер з маркетингу по запасних частинах Пасевич Станіслав.

Відвідувачами заходу стали 230 учасників з майже усіх куточків України – від Львова до Харкова. Форум виявився надзвичайно корисним не лише для маркетологів-початківців, а й рекламістів, програмістів, бізнесменів, web розробників, дослідників мережі Internet та просто людей, які зацікавлені у розумінні передових технологій та яким чином вони здатні допомогти їм у досягненні бізнесових перемог.

Організатори форуму – «VolWest Group», зауважили, що цей захід став інформаційним простором для обміну знаннями та досвідом.

«Завдяки цій зустрічі ми здобули значну частину необхідних знань у інтернет-маркетингу. Ми живемо у час, коли інтернет – це наче друге життя, і важливо знати усі нюанси перебування у цьому середовищі, та вловити усі важливі деталі, аби принести компанії, у якій працюєш, успіх» - поділилася враженнями Юлія.

  

«Коли у одному місці і в той самий момент зустрічаються настільки цікаві та просунуті у своїй справі люди, то результат буде неосяжним! Було дуже круто! Дякую організаторам та усім експертам» - додав вражений Стас.

Особливо приємним здивуванням стало місце проведення, адже це вперше для Луцька бізнес-подія проходить у кінотеатрі, а презентації замість проектора у виступаючих відтворює величезний екран. Рівень підготовки вразив кожного, адже серед доповідачів були присутні Анна Шахдінарян – керівник проекту інтернет-досліджень CMeter компанії «TNS Україна», Катерина Дядик – аккаунт-директор «UaMaster», Андрій Сірук – директор луцького агентства «ARTEFACT.St», Валентина Кушнірук та Петро Кульпач – представники компаній «VolWest Group» і «Наш Край», Олександр Рись – керівник Академії інтернет-маркетингу «SendPulse», Дмитро Гаврилов – директор компанії «Softwest Group», Кирило Куницький – експерт із систематизації бізнесу і побудови сильних команд, Олег Піддубний – провідний спеціаліст з контекстної реклами в компанії «Soda Digital», Дмитро Кудренко – засновник компанії «eSputnik», Ксенія Воронкова – експерт з просування бізнесу в соціальній мережі VK та Євген Шевченко – директор агентства «UaMaster».

Захід був надзвичайно корисним, цікавим та пізнавальним. Сподіваємося, що відтепер наше місто буде й надалі рухатися «у ногу» з сучасними потребами та світовими практиками ведення успішного бізнесу.