(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Аграрна Еліта України 2016» - підбиваємо підсумки року!

19 Травень 2016

«Волинська фондова компанія» - всеукраїнська компанія, яка крізь роки несе уставлені істини, котрі стосуються продажу сільськогосподарської техніки, а саме чесність до клієнтів та найкраще обслуговування. Всесвітньовідомі компанії вже давно впевнилися у тому, що саме наша компанія є надійним та уважним дилером, і тому, щорічно, подовжують співпрацю з нами. Українські аграрії довіряють нам, попри буремність життя у якому зараз знаходиться наша країна. Саме тому, цьогоріч «Волинська фондова компанія» спільно із корпорацією AGCO, підтримуючи активний розвиток аграрної сфери України, виступила генеральним спонсором події всеукраїнського масштабу – церемонії нагородження «Аграрна Еліта України 2016».

Лауреатами 2016 року стали люди, котрі є  представниками реальної еліти у агросекторі. Вони зуміли вчасно та миттєво відреагувати на події в Україні та зберегти стабільний стан сільського господарства. Над проектом «Аграрна Еліта України» щорічно працюють найкращі експерти та журналісти, котрі знаходять та аналізують отриману інформацію по кожному з великих підприємств. В результаті досліджень утворюється список переможців, котрі будують міцною та надійною опорою населенню України.

Серед найкращих у 2016 році було відзначено компанії «Агрікор Холдинг», «Астарта-Київ», «Індустріальна молочна компанія», «НІБУЛОН», «Пан Курчак», група «РОСТОК-ХОЛДИНГ», «Сварог Вест Груп», «УкрАгроКом», «Фаворит-Агро», «Agricom Group», «AgroGeneration», «HarvEast Holding», «UkrLandFarming», «VITAGRO», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», корпорація «Агропродсервіс», «Бучачхлібопром», «Вінницька-аграрно-промислова група», агрохолдинг «МРІЯ» та інші. Експертна рада проекту складалася з таких видатних спеціалістів своєї справи, як Володимир Лапа – голова Держпродспоживслужби, Володимир Клименко – президент Української зернової асоціації, Жан-Жак Ерве – член правління та радник із сільськогосподарських питань ПАТ «Креді Агріколь Банк», Владислава Рутицька – заступник міністра з євроінтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України, Павло Коротич – головний редактор журналу «The Ukrainian Farmer»,Олена Синюта – головний редактор газети «АгроМаркет», Оксана Руженкова – головний редактор журналоу «Плантатор» та інші.

«Сьогодні треба шукати альтернативні ринки збуту агропродукції. Є дві групи таких ринків: ринки країн Африки та ринки держав ЄС й Азії. Сприяння торгівлі на нових експортних ринках потребує координації та синергії зусиль державних органів і безпосередньо вітчизняного бізнесу. А також треба працювати над залученням інвестицій у спільні підприємства на території України. Це актуально для арабських держав, Китаю, ЄС й інших партнерів», - коментує Владислава Рутицька.

«Нині аграрний сектор – чи не єдиний, що має тенденції росту. Тому саме створення засад для поліпшення розвитку аграрного сектора – найважливіша умова виживання всієї країни», - зазначає Вадим Бодаєв – віце-президент компанії «AgroGeneration».

Президент Української зернової асоціації – Володимир Клименко, наголошує на необхідності збудувати практично нову елеваторну промисловість. «Нині Україна вийшла на стійке виробництво зерна – понад 60 млн. тонн, тож нині час підвести риску всьому, що було зроблено й визначитися, що потрібно робити далі. Україна за 10 років має подвоїти виробництво зерна».

Нині, аграрний сектор України потребує нових звершень, удосконалення та постійних процесів необхідних для росту. Важливо досліджувати та помічати найкращих, адже подібні відзнаки спонукають підприємства до помітних покращень. До зустрічі у наступному році!