(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Партнери «Волинської фондової компанії» - впевнена багаторічна співпраця!

06 Травень 2016

Вибір професіоналів

Компанія «Agrisem International» уже 20 років створює унікальні машини, які по праву заслуговують визнання у всьому світі. Підприємство сільськогосподарського машинобудування було створено в 1993 році у Франції і на сьогоднішній день є одним із лідерів на ринку обладнання для посіву та обробки ґрунту. Техніка відомої французької компанії визначається високою економічністю та екологічністю. Сільськогосподарська техніка визнаної у всьому світі компанії «Agrisem International» дозволяє працювати в найтяжчих умовах, при цьому зберігаючи невисоку енергоємність. Широкий асортимент продукції відомого бренду складають культиватори, дискові та диско-паперові агрегати, механічні та пневматичні сівалки. Неповторний завдяки своїм патентам «Agrisem International» продовжує свою інноваційну стратегію. «Agrisem International» на сьогодні представлений в 40 країнах світу.

 «Agrisem International» дбає про інтереси своїх клієнтів та забезпечує їм найвищий рівень сервісу.

Ефективність у простоті

Компанія «Dominoni» - це всесвітньовідома компанія, яка ось вже більше,ніж півстоліття працює в галузі виробництва кукурудзяних жаток. За останні роки в їхньому виробництві з’явились також соняшникові та кормозбиральні жатки.  Історія створення компанії є надзвичайно цікавою. У післявоєнний період, з появою механізації містер Dominoni, затятий шанувальник механіки і власник ремонтної майстерні, вирішує сконструювати кукурудзяну жатку для власного комбайна. Будучи користувачем і знаючи реальні проблеми, які виникають під час збирання врожаю, він задався метою зробити таку жатку, яка була б досить міцною, не ламалася і працювала б тільки належним чином. Такий спосіб конструювання переріс в успішне виробництво великих масштабів. Популярність кукурудзяних жаток підвищувалася завдяки сусідам, які, спостерігаючи жатку в роботі, просили містера Dominoni зробити таку ж і для них. Таким чином, діяльність Dominoni трансформувалася від користувача до виробника сільськогосподарської техніки. На сьогоднішній день 90 % виробництва компанії призначено для реалізації на міжнародному ринку, в той час, як решта – 10 % призначені для реалізації на внутрішньому ринку. Для того щоб залишатися конкурентоспроможним, компанія «Dominoni» користується своїм багаторічним досвідом, який дозволив їй створити ефективну, надійну і сучасну техніку! Головними принципами конструкторів бренду є якість, практичність, простота у використанні, продуктивність, міцність.

Найбільший виробник асенізаційних бочок в Польщі

Компанія «Meprozet» є найбільшим у Польщі і одним з найбільших в Європі виробників асенізаційних бочок для внесення рідких добрив. Витоки підприємства сягають 1960-х років минулого століття. З 1972 року компанія розгортає свою діяльність під назвою «Meprozet». Сьогодні в компанії працює близько 200 чоловік.

Пропозиція компанії охоплює широку гаму від 2300 до 26000 літрів бочок, які постійно вдосконалюються у власному конструкторському бюро для того, щоб відповідати невпинно зростаючим вимогам користувачів та вимогам охорони навколишнього середовища. Можливе виготовлення асенізаційних бочок на індивідуальне замовлення клієнта.

Щорічно компанія презентує нові рішення стосовно техніки для внесення рідких добрив на відомих національних міжнародних виставках, де вони користуються неабияким попитом. Продукція «Meprozet» неодноразово нагороджувалася на різноманітних сільськогосподарських виставках.

Уже кілька десятиліть на полях і дорогах Європи працюють асенізаційні бочки, що відрізняються сучасністю, якістю та надійністю – про що свідчать численні нагороди та золоті медалі на сільськогосподарських виставках.

Висококласне обладнання для сушіння та зберігання зерна

Італійська компанія «Agrex» є великим промисловим, високотехнологічним підприємством, яке веде свою успішну діяльність з 1993 року на теренах Росії, Білорусії, України, Казахстану та інших країн СНД, а також в країнах північної Європи.

Компанія, що динамічно розвивається та потужне виробництво якої знаходиться неподалік Венеції, проектує й реалізує на умовах «під ключ» млинові комплекси, мобільні та стаціонарні сушарки рециркуляційного типу, елеватори та зерносховища, а також обладнання для виробництва комбікормів.

Величезний досвід роботи на світовому та вітчизняному ринках, велика кількість успішно змонтованих і запущених об’єктів в усьому світі, починаючи з Північної Америки і закінчуючи Австралією, дозволяють компанії «Agrex SpA» пропонувати своїм клієнтам оптимальні та продумані проекти та рішення.

«Agrex» стала лідером у виробництві вищезгаданого обладнання, одним з ключових завдань якого є вдосконалення своєї продукції та стандартів якості. Завдяки широкій дилерській сітці, «Agrex» забезпечує клієнтів в кожному регіоні належною професійною та оперативною підтримкою.