(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Партнери «Волинської фондової компанії» - впевнена багаторічна співпраця!

06 Травень 2016

 

Європейська техніка за розумною ціною

Польська компанія «UNIA» є одним з провідних виробників сільськогосподарської техніки в Європі. Заснування успішного підприємства відбулося у далекому 1882 році і невід’ємно пов‘язане із ім’ям талановитого інженера Августа Вентського. Сьогодні якісна та потужна техніка виготовляється на чотирьох заводах (Грудзенц, Слупськ, Кутно, Бжег) та експортується до більше, ніж 60 країн світу.

«UNIA» почала свою історію в 1882 році з випуску двохкорпусного плуга. У 1926 році було вироблено вже 5000 різних сільськогосподарських машин, 10% з яких було поставлено на експорт.

Сьогодні, компанія є виробником плугів, обприскувачів, ґрунтообробної техніки, сівалок, розкидачів мінеральних та органічних добрив, техніки для картоплярства, сінозаготівельної техніки, мульчувачів. Щорічно величезна команда UNIA GROUP, що налічує  1200 співробітників випускає на високотехнологічних заводах більше, ніж 25 000 машин. Вийти в лідери з виробництва сільськогосподарських машин компанії дозволила націленість на створення надійної, довговічної техніки за доступною ціною. Все виробництво ведеться на сучасному швейцарському і німецькому обладнанні з високоякісної скандинавської сталі. Найважливіші комплектуючі поставляються від кращих європейських заводів.

Ціллю компанії є забезпечення найвищої продуктивності фермерських господарств та прибутковості аграріїв.

Будь сильним – будь з KUHN

Заснована в 1828 році Джозефом Куном у формі скромної сільської кузні, компанія «Kuhn» спочатку спеціалізувалася на виробництві терезів і приладів для зважування. Переломний момент настав в 1864 році, коли, скориставшись відкриттям залізничної гілки Париж-Страсбург і процвітанням Франції в даний період, Джозеф КУН засновує підприємство в Саверне з метою почати там виробництво сільськогосподарського обладнання. На початку ХХ-го століття в Саверне з конвеєрів цехів, оснащених ковальським обладнанням, сходять десятки машин. Ставши німецькою в 1871 році і знову ставши французькою в 1918 році, «Kuhn» була регіональною компанією, що працює головним чином для забезпечення ельзаського сільського господарства. 180-річний досвід у виробництві сільськогосподарської техніки допомагає компанії запропонувати продукцію та сервіс, які максимально відповідають вимогам клієнтів. Невід'ємний девіз фабрики - "Якість сьогодні - запорука продажів завтрашнього дня". Будучи лідером у виробництві машин для сільського господарства, Kuhn пропонує аграріям кращу техніку: щодня і в усьому світі. Широкий асортимент першокласних машин складають: плуги, сівалки, обприскувачі, прес-підбирачі, розкидачі мінеральних добрив, ґрунтообробна техніка, мульчувачі, сінозаготівельна техніка.

На сьогоднішній день 4500 співробітників з гордістю відповідають вимогливому попиту сільгоспвиробників, спираючись на свій професіоналізм і зобов'язання перед клієнтами. Інновація та якість - одні з характеристик сільськогосподарських машин компанії «Kuhn».

20 річний досвід у будівництві елеваторів та фермерських комплексів під ключ

Виробничо-впроваджувальне підприємство «Araj» було створено у 1989 році, у Польщі, як підприємство з виробництва обладнання для сушіння зерна. Беручи до уваги постійно зростаючий рівень попиту, компанія розширила асортимент продукції – розробила і почала виробляти силоси для зберігання зерна. Всі об'єкти повністю реалізуються компанією-виробником: починаючи від збирання максимальної кількості інформації від клієнта, шляхом консультації, проектування технології об'єкту та обладнання, монтажу, закінчуючи введенням в експлуатацію разом з подальшим навчанням.

Більше 20-ти років компанія «Araj» є виробником широкого спектру зерносушарок, силосів для зберігання зернових, транспортерів і комплексів для сушіння та зберігання зерна.  Виробництво повністю автоматизовано і укомплектовано верстатами німецького виробництва. На даний момент на заводі в Польщі працює до 400 чоловік. Для виготовлення всього обладнання використовуються плоскі сталеві листи фінської компанії «Rautaruuki». Також, за бажанням клієнтів, застосовується листова сталь з цинково-алюмінієвим покриттям «Гальфан», а конструкція даху оснащується додатковим пластиковим покриттям. Володіючи повним циклом проектування і виробництвом, компанія може прив'язати будь-яке необхідне замовнику обладнання до проектованого і монтованого об'єкту. В Україні бренд «Araj» представлений з 1998 року.