(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Партнери «Волинської фондової компанії» - впевнена багаторічна співпраця!

06 Травень 2016

Основним аспектом успіху «Волинської фондової компанії» є перспективна та активна співпраця із нашими постійними та новими партнерами-постачальниками якісної імпортної техніки та запасних частин. Всесвітньовідомі компанії та корпорації обирають «ВФК» через багаторічну і безперебійну впевненість та надійність. На сьогодні партнерами нашої компанії є більше 10 мега-брендів, інформацією про які ми хочемо поділитися і з Вами!

Ефективні технології

Fendt є німецьким виробником сільськогосподарських тракторів і машин. Fendt - це частина всесвітньої корпорації AGCO. Він був заснований в 1937 році Ксав'єром Фендом та придбаний корпорацією AGCO в 1997 році. За більш, ніж 80-ти річну історію компанії, Fendt завжди приносив новаторські технологічні розробки на ринок і встановлював важливі віхи в сільськогосподарському машинобудуванні.

Сьогодні бренд Fendt користується прекрасною репутацією, як частина американської корпорації AGCO, а також вважається третім за величиною у світі виробником і дистриб'ютором сільськогосподарської техніки. Бренд Fendt є флагманом серед високотехнічних сільськогосподарських машин та лідируючим брендом для клієнтів з високими вимогами. Корпорація AGCO, якій належить всесвітньовідомий Fendt, пропонує аграріям найпродуктивніші та найпотужніші колісні трактори та комбайни. Власник численних нагород та світового визнання Fendt – це, як завжди, точність у роботі, динаміка та професіоналізм. Fendt є новою, сучасною маркою з високими вимогами в концерні.

Під егідою AGCO компанія Fendt представляє свої інновації не тільки в Європі, але і на ринках усього світу. Український ринок для компанії Fendt надзвичайно цікавий. Лідер в Німеччині серед виробників тракторів, що характерно відрізняється  від основної маси конкурентних компаній. Найголовнішим завданням для компанії Fendt є задоволення всіх вимог клієнта швидко та професійно. Уся лінійка тракторів  (від 80 к.с. до 390 к.с.) збирається на одному конвеєрі. На заводі виробляють 95% комплектуючих до тракторів, тобто по праву можна сказати, що це справжній німецький трактор з історією тракторобудування з 1930-го року. Вражає і підхід до контролю якості кожної деталі. Іноді це порядку 5-ти перевірок на витривалість в різних екстремальних ситуаціях. Трактори Fendt є ключем до успіху будь-якого господарства, адже поєднують в собі найвищий комфорт, оптимальну ефективність, надійність та сучасні технології.

Розумні машини. Достойний результат

Історія бренду Challenger почалася в далекому 1890 році, коли два американських винахідника Бенджамін Холт (Benjamin Holt) і Даніел Бест (Daniel Best) вирішили поекспериментувати з застосуванням у сільському господарстві машин на паровій тязі. Даніел Бест почав свій експеримент, вперше в світі застосувавши на тракторах паровий двигун. Перші трактори, що з'явилися в 1889 році, виявилися дуже громіздкими і важкими, постійно грузли в м'якому грунті. Необхідно було якось вирішити проблему. Другий винахідник, Бенджамін Холт, запропонував збільшити площу контакту трактора з грунтом і запропонував замінити колеса гусеницями. Вже модернізований трактор пройшов випробування в 1904 році, а через деякий час Холт зареєстрував марку Caterpillar, що випускається на власному виробництві Holt Manufacturing Company. Над назвою бренду, що згодом став легендарним, довго роздумувати він не став: caterpillar - це і є гусениця по-англійськи. Справжній прорив стався в компанії в 1909 році, коли гусеничні трактори стали оснащуватися бензиновими двигунами замість парових. Саме це зробило бренд відомим. Майже в той же час, в 1910 році, син Даніела Беста, Кларенс Лео Бест (Clarence Leo Best), створює власну компанію і починає виробництво колісних тракторів з бензиновими двигунами. Через 12 років, в 1925 році, компанії Holt Manufacturing Company і CL Best Tractor Company вирішили об'єднати зусилля і створили нову компанію Caterpillar Tractor Company. Виробництво постійно розвивалося, винахідники досягали все нових і нових висот.

У 1987 році стався дійсно революційний прорив - був винайдений новітній високошвидкісний трактор на гусеничному ходу, що отримав ім'я Caterpillar Challenger. Тоді ж і з'являється бренд Challenger, якому судилося стати легендою тракторобудування. Під брендом Challenger об'єднані кращі моделі сільськогосподарської техніки, здатні задовольнити запити як невеликих фермерських господарств, так і великих агропромислових холдингів. Маючи багату історію і накопичений десятиліттями досвід, бренд Challenger продовжує розширюватися. Сьогодні він об'єднує повний асортимент сучасного і високопродуктивного сільськогосподарського устаткування. Багато моделей машин Challenger оснащуються повністю інтегрованими системами автоматичного рульового управління Autoguide, телеметрії, системою управління господарством GTA, що дозволяє ще більш ефективно вибудовувати роботу сільськогосподарських підприємств. Кожна машина, представлена ​​в модельному ряду гусеничних тракторів Challenger, володіє високими тяговими і експлуатаційними характеристиками у своєму класі. Використання запатентованої системи гусеничного ходу Mobil Тrас ™ і резино-армованих гусениць забезпечує високу продуктивність і низький тиск на грунт, гарантуючи дбайливе ставлення до грунту за рахунок значного зниження його ущільнення. Завдяки великій площі контакту гусеничні трактори забезпечують менший відсоток пробуксовки, дозволяють отримати більшу віддачу з полів і знизити витрати в порівнянні з колісними тракторами аналогічної потужності. Продуктивність гусеничних тракторів Challenger можна сміливо назвати феноменальною: багато замовників прийшли до висновку, що один трактор може замінити кілька колісних машин, зберігши при цьому - або навіть підвищивши - загальну продуктивність підприємства. І на цьому Challenger зупинятися не збирається.