(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» на ярмарку професій ЛНТУ 2016

04 Травень 2016

Квітень видався плідним весняним місяцем для студентів нашого міста, а особливо цікавим для тих, хто вже влітку закінчить навчання і розпочне свій шлях на кар’єрному поприщі. Саме для таких зацікавлених молодих людей 8 квітня у Луцькому національному технічному університеті відбувся щорічний «Ярмарок професій». Особливість цієї події полягає у тому, що серед відвідувачів присутні представники топових компаній Волинської області, котрі цікаво, доступно та з допомогою візуальних засобів розповідають про умови, перспективи та плюси роботи саме у них.

Захід ініційовано адміністрацією університету, адже він є надзвичайно корисним, інформативним, допомагає зосередитися на тіснішій комунікації між випускниками університету та майбутніми роботодавцями. Цьогоріч ЛНТУ проводить ярмарок  вже вшосте.

 

Серед присутніх компаній була представлена і «Волинська фондова компанія». Спілкувалися з ймовірними майбутніми працівниками начальник відділу персоналу Васюта Лариса та помічник менеджера з персоналу Кодорук Яніна.

Освіта від ЛНТУ є престижним показником для багатьох роботодавців не лише Волині, а й всієї України. Щорічно тисячі випускників цього навчального заходу знаходять найкращі робочі місця, завдяки своїй компетентності та знанням.

«Волинська фондова компанія» відбирає у список своїх працівників лише найкращих людей, професіоналів своєї справи, цікавих особистостей, проте також надає умови для роботи та успішної практики для випускників. Отже, чекаємо усіх зацікавлених у роботі у «ВФК»!