(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Пишаємося: Контролер-ревізор «Волинської фондової компанії» - Лех Володимир, здобув призове місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді!

25 Квітень 2016

З 5 по 7 квітня 2016 року на базі Тернопільського національного економічного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси та кредит» для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Серед молодих фахівців, котрі змагалися за призові місця, був і контролер-ревізор «Волинської фондової компанії» - Лех Володимир. Цьогоріч кількість учасників олімпіади сягнула близько 90 молодих хлопців та дівчат. Та ані напружена атмосфера змагань, чи велика кількість складних економічних питань не змогла завадити нашому Володимиру увійти до списку найкращих та отримати диплом ІІІ ступеня.

  

«Питання були важкими, але мені дуже допоміг досвід роботи у «Волинській фондовій компанії». Щодня на роботі я стикаюся із обов’язками, котрі прямо пов’язані із фінансовими операціями. Я вдячний керівництву за те, що повірили в мене і прийняли на посаду контролера-ревізора, адже саме завдяки практичному виконанню я зміг досягти таких чудових результатів у навчанні» - поділився враженнями призер.

Наразі Володимир навчається на 5 курсі Луцького національного технічного університету.

«Волинська фондова компанія» обирає найкращих людей для роботи і завжди іде на зустріч молодим спеціалістам, котрі не мають великого досвіду, проте сповнені запалом та бажанням працювати на найкращий результат. Віримо у подальші перемоги!