(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Неймовірне поєднання природної краси та людей-професіоналів в галузі с/г техніки,котрі знають, що таке успіх у черговій подорожі від «Волинської фондової компанії»:відкриваємо Нідерланди разом із Вінницькою філією!

21 Квітень 2016

Свіже весняне повітря та відчуття легкості – ось, що відчуваєш вперше ступаючи на землю, котра омивається Північним морем, а барвисті ландшафти та безмежні поля із квітів чарують око навіть самого вибагливого туриста. Нідерланди, або Королівство Нідерландів, як його слід називати в офіційному вигляді,неймовірний край, який здатен утвердити стандартні уявлення пересічного українця про розмірене європейське життя. Можливо, цьому сприяє переважно помірно-теплий клімат, а можливо, сам спосіб життя голландців. Переглядаючи фото мандрівників із цієї країни, важко уявити, що 100 тисяч років тому на місці, де зараз буяють квіти та дерева, була тундра із бідною рослинністю. Попри це, сучасне королівство вражає тим, яким високорозвиненим та цікавим воно є зі сторони підприємництва та розвитку бізнесу.

Особливе місце у житті Нідерландів посідає ведення сільського господарства. Саме тому, що «Волинська фондова компанія» завжди особливо турботливо ставиться до покращення рівня знань та майстерності працівників, було прийнято рішення взяти участь у навчаннях від всесвітньовідомої корпорації AGCO. Представником від «ВФК» став директор Вінницької філії – Богуцький Олександр Анатолійович.

Свою подорож він розпочав із міста Кельн, що у Німеччині. Архітектурна спадщина стародавньої Європи вражає і у наш час, як і знана стриманість німців. Відвідавши культурні пам’ятки та вдосталь насолодившись атмосферою середньовічних вуличок директор Вінницької філії «Волинської фондової компанії» поїхав наздоганяти команду в місто Грубенворст. Місцем зустрічі став головний офіс корпорації AGCO, а головною темою – вивчення особливостей та характеристик гусеничних тракторів Challenger. Структура рами, осі, рульового управління кожного трактора цього бренду, потужність двигунів, гідравліка, тест-драйви – усе це у суміші із надзвичайно теплою та приємною атмосферою надавало унікальний присмак успіху подорожі. Детально було розглянуто гусеничні трактори Challenger MT700E та MT800E.

Європейці – це унікальні люди, котрі здатні завжди працювати на найкращий результат, та покладаються лише на власні амбіції, які в результаті приведуть їх до перемог. Саме цьому варто повчитися у них і нам, українцям. По закінченню навчань, кожен, хто брав у них участь, отримав нагоду перевірити отримані знання, завдяки проведеному тестуванню. Відповідно до результатів, усі присутні отримали сертифікати про власну успішність, якими надалі зможуть дійсно пишатися.

«Поїздки подібного плану особливо важливі для нашої компанії, адже знання, які отримують «студенти» під час навчань, впливають на подальші продажі, професійне спілкування з клієнтами, а отже і на загальний успіх компанії «ВФК»», - зауважив Олександр Анатолійович.

У пошуках найкращого для наших відданих клієнтів «Волинська фондова компанія» завжди слідує у найвигіднішому для Вас напрямку, дорогі аграрії, – напрямку успіху, якості та економічності. Попри певні негаразди сьогодення в Україні, ми щиро віримо у відродження та процвітання нашої держави, а особливо, у напрямку розвитку сільського господарства, і тому, в свою чергу, обіцяємо й надалі організовувати подібні поїздки для наших працівників, адже Ваш успіх – це наша особиста перемога!