(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Беднари 2011

28 Вересень 2011

З 23 по 26 вересня 2011 року в Польщі у м. Беднари (Вєлкополська провінція) відбулась щорічна міжнародна виставка сільськогосподарської техніки «Agro Show 2011». На даний час це одна з найбільших по масштабу та по відвідуваності виставок в Польщі.

Цього року на виставці 650 компаній з різних країн представили свою техніку. На виставці можна було зустріти представників з Польщі, України, Чехії, Австрії, Словенії, Болгарії, Данії, Литви, Іспанії, Франції, Німеччини, Голландії, Великобританії та Китаю. А також була рекордна кількість відвідувачів цього року, а саме 125 тис. чоловік.

Представники ПрАТ «ВФК» відвідують виставку з часу її створення для покращення свого досвіду в організації виставок, для набуття новітнього досвіду в техніці, для зустрічі з партнерами та для вивчення новинок.

На виставці був представлений широкий асортимент сільськогосподарської техніки, проходили різні конференції, навчання та презентації. Тому кожен відвідувач виставки міг знайти для себе щось цікаве та потрібне для розвитку власного сільськогосподарського бізнесу.