(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Італійські "канікули" менеджера з продажу техніки AGCO "ВФК" Потапенка Руслана - навчання та відпочинок у мальовничому краї

05 Квітень 2016

   

 «Волинська Фондова компанія» плідно та результативно, починаючи з 2011 року спрівпрацює з всесвітньовідомою корпорацією AGCO. З 30 березня по1 квітня корпорація AGCO підготувала навчання для продавців дилерських компаній з України. Від «Волинської фондової компанії» у навчання взяв участь менеджер з продажу техніки AGCO – Руслан Потапенко. Він, разом з представником компанії AGCO – Віталієм Панічерським відвідав заводи по виготовленню комбайнів MF в Італії.

   Триденне навчання відбулося у місті Breganze і як доповненням до навчання були  екскурсійні поїздки по містах Marostica та Bessano del Grappa.

   В перший день була екскурсія по заводу в місті Breganze, і безпосередньо конвеєрну лінію випуску тракторів Massey Ferguson Beta, Massey Ferguson Activa, Massey Ferguson Delta та Massey Ferguson Rentora. Новиною став показ нової фарбувальної лінії – однієї із найбільших та найсучасніших в Італії; також було представлено особливості та переваги комбайну Massey Ferguson Beta.

   Протягом наступних днів було показано мальовничі міста Marostica та Bessano del Grappa: раз в два роки тут відбувається шахова партія, по якій грають людей переодягнені у шахові фігури; міст Ponte del Alpine та музею Grappa.

   Після триденного навчання співробітником було успішно складено екзамени, підготовлені компанією AGCO.

Бажаємо Потапенку Руслану, щоб отримані знання були вдало застосовані для подальших успішних продажів!