(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Зернові технології 2011

07 Листопад 2011

З 1 по 3 листопада 2011 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» вперше пройшли дві сільськогосподарські виставки «Зернові технології 2011» та «Фрукти. Овочі. Логістика. 2011».

"Волинська фондова компанія" спільно з компанією "ДФ-Агро" прийняла участь одночасно у двох виставках. На стенді була представлена техніка відомих світових виробників: зерносушарка фірми Agrex, картоплекопачка – Wega та овочева сівалка Sigma фірми Unia Group, подрібнювач виноградної лози – TRP 175 компанії Kuhn, телескопічний навантажувач – Agrovector фірми Deutz-Fahr.

Висококваліфіковані працівники компанії надавали консультації по всій представленій техніці, роздавали подарунки та інформаційні матеріали з усім спектром пропонованої техніки ПрАТ «ВФК».

Велику зацікавленість відвідувачів викликала представлена мобільна зерносушарка італійської компанії Agrex модель PRT 250. Ця зерносушарка ідеальна для сушіння будь-якого виду продовольчого і фуражного зерна, також легка в транспортуванні (транспортується трактором). Запатентована система Agrex скорочує час сушки, вбудована мішалка забезпечує рівномірне розподілення зерна і повне випорожнення бункера. Завдяки вентиляторам великої потужності, забезпечується велика кількість повітря. Також використовується механічна та повітряна рециркуляція зерна, завдяки цьому гарантується висока рівномірність сушіння. За один цикл «нагрів-охолодження» зерно будь-якої вологості висушується до необхідної кондиції. Сушарка легка в роботі та в обслуговуванні.

Багато відвідувачів було і біля телескопічного навантажувача Agrovector 35.7 німецької компанії Deutz-Fahr. Максимальна вантажопідйомність 3 500 кг, а максимальна підйомність при максимальній висоті «стріли» - 2 600 кг, максимальна висота підйому 6,9 м. Зручний в роботі та легкий в користуванні.

В останній день виставки компанія ПрАТ «ВФК» отримала дві відзнаки: диплом «Фрукти. Овочі. Логістика. 2011» та диплом «Зернові технології 2011» за активне просування на ринок сучасних технологій.