(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Поїздка начальника відділу постачання "Волинської Фондової Компанії" Валентини Зубач до Франції

31 Березень 2016

 Компанія AGCO тісно співпрацює з "ВФК" й досить серйозно підходить до організації різних типів навчання, тренінгів, особливо тих, які проводяться за кордоном. Ось нещодавно була проведена зустріч представників відділів постачання дилерів компанії AGCO в Україні, в якій взяла участь також і керівник відділу постачання "Волинської фондової компанії" - Валентина Зубач.

   Зустріч відбулася 29 березня в м. Енрі (Франція), де знаходиться найбільший склад запасних частин. Основною темою зустрічі було детальне ознайомлення з системою AGCO-net, через яку розміщуються замовлення на запасні частини. Крім цього були представлені й інші можливості даної системи, що значно полегшить роботу відділу постачання для отримання швидких відповідей, рекомендацій стосовно технічних питань, що, в свою чергу, покращить співпрацю з клієнтами - аграріями.

   Окрім навчання з колегами AGCO, було проведено екскурсію по заводу, де можна було прослідкувати весь процес прийняття замовлень на запасні частини в залежності від типу замовлення (термінове, не термінове, складське і т. д.) пакування, підготовку товаросупровідних документів і, власне, відправку товару.

 

   Чіткість у процесах, злагодженість у роботі, порядок на складі сприяє відмінному виконанню замовлень клієнтів.

   "Зустрічі такого типу дуже корисні для налагодження контактів. Одна справа - спілкуватися по телефону, зовсім інша -  співпрацювати після особистого знайомства. Не можу сказати, що до моменту зустрічі існував якийсь бар'єр при спілкуванні по телефону, електронним зв'язком, але однозначно стало працювати простіше і ефективніше"- запевняє Валентина Зубач.