(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

HR директор "Волинської Фондової Компанії" Лариса Васюта стала сертифікованим бізнес тренером!

07 Квітень 2016

      31 березня 2016 року відбулася сертифікація випускників лютневої  Школи Тренерів. Cеред цих випукників була і наша співробітниця Лариса Васюта, яка успішно завершила тренінг у відомій українській школі тренерів Оксани Грабар.

    Школа Тренерів Оксани Грабар – перша в Україні системна програма навчання тренерів у форматі інтенсивного курсу з поглибленим практичним тренінгом. Прогресивна методика навчання бізнес-тренерів в скорочений термін створює умови для швидкого набування саме практичних навичок. Цільовою аудиторією можуть бути: тренінг-менеджери; початківці; корпоративні тренери; практикуючі тренери; коучі; HR-менеджери; бренд-менеджери; керівники по управлінню персоналом, а також всі, хто хоче працювати і розвиватись.

    Школа Тренерів Оксани Грабар складається з 5 днів аудиторних занять, тривалістю по 10 академічних годин кожен. Кожний день присвячений формуванню та розвитку однієї або декількох тренерських компетенцій, і має чітко продуманий взаємозв'язок з іншими днями, формуючи логічну, системну і цілісну програму навчання тренерській майстерності.

      Лариса Васюта вдало захистила роботу на тему: "Ефективний підбір персоналу".

    

    

    

 

ВІТАЄМО ІЗ УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ НАВЧАННЯ! БАЖАЄМО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!