(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Тренінг для сервісних інженерів від AGCO: 23-26 лютого 2016 року у Луцьку

29 Лютий 2016

Підвищення кваліфікаційного рівня працівників завжди є у пріоритеті «Волинської фондової компанії». Саме від того, якого рівня знань сягають можливості сервісних інженерів нашої компанії у відношенню до ремонту та налаштування нашої техніки, залежить рівень довіри наших клієнтів до нас. Завдяки старанням постійного партнера «ВФК» - всесвітньовідомої компанії «AGCO», вони вкотре отримали унікальну можливість приділити час для вивчення модельного ряду тракторів «Fendt».

Головними цілями для організаторів навчання були допомога інженерам у проведенні передпродажної підготовки тракторів, робота із діагностичними програмами Fendias і Serdia, та сервісними книгами з ремонту тракторів «Fendt».

Інструктором з навчання був Євген Лучків.

Завдяки високому професіоналізму та відповідальному підходу до складання плану проведення тренінгу, всього за 4 дні навчання сервісні інженери «Волинської фондової компанії» детально вивчили органи управління високотехнологічних «Fendt» тракторів, особливості проведення PDI, TO та калібровок, віднайшли нові цікаві деталі щодо принципів роботи унікальної за своєю специфікою роботи коробки передач Vario, гідравлічної та електричної систем, двигуна.

Логічним закінченням плідного тижня стало проведення екзаменаційного тесту для сервісних інженерів та технічних спеціалістів.