(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій 2016: відкриваємо аграрну Україну для світу!

25 Лютий 2016

Важливі рішення приймаються щоденно у світі. Нові відкриття, нові враження, нові люди. Тому надзвичайно важливо тримати руку на пульсі, особливо коли мова йде про унікальні інновації створені нашими українськими науковцями, котрі, в свою чергу,  визнані у всьому світі. Саме для того, щоб віднайти талановитих стартаперів України щорічно проводиться  Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій. Містом проведення хакатону було обрано столицю – місто Київ, а датами проведення обрали період з 19 до 21 лютого 2016 року. Це подія всеукраїнського масштабу, а особливість її полягає у тому, що програма заходу присвячена технологічним інноваціям у агросекторі.

Відродження аграрної України наразі стоїть у пріоритеті, тому ця подія стала гарною нагодою продемонструвати власні можливості та пропозиції для тих, хто вірить у сільське господарство. Новітні технології - це ті допоміжні засоби, які зможуть зростити нову гілку розвитку усієї галузі.

Сьогодні в українських аграріїв та ІТ-компаній є шанс створити унікальний бренд України, як постачальника не тільки якісної сільгосппродукції, а й ефективних ІТ-рішень для аграрного сектору, які дадуть можливість, як малим виробникам , так і великим агрохолдингам оптимізувати свою роботу і отримати прості та ефективні інструменти для вирішення, як поточних задач, так і стратегічних завдань.

Цьогорічний хакатон відвідали й працівники «Волинської фондової компанії». Наша компанія завжди підтримує молодих спеціалістів, котрі пропонують цікаві шляхи вирішення нагальних питань у напрямку підвищення ефективності роботи, оптимізації процесів та приймає до розгляду найсміливіші ідеї. Варто зауважити, що «ВФК» спільно зі своїм багаторічним партнером – компанією AGCO, виступила спонсором цього заходу.

    

«Волинська фондова компанія» представила на Всеукраїнському хакатоні аграрних інновацій трактори бренду «Fendt», які є високопродуктивними, потужними, надійними, інноваційними, але разом з тим надзвичайно економічними.

Ми живемо у час, коли інновації з’являються зі швидкістю світла. Аграрний сектор України також потребує таких рішень, котрі допоможуть йому розвиватися. Тому сподіваємося, що подібні події  стануть гарною традицією в нашій країні. Час відкривати сільське господарство разом настав!