(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Польський партнер «Волинської фондової компанії» компанія UNIA оновила логотип!

09 Лютий 2016

Компанія UNIA змінила свій логотип. Про це у офіційному листі від 8 лютого 2016 року повідомив Департамент експорту UNIA Group. «Волинська фондова компанія» отримала повідомлення про заміну логотипу не дарма, адже історія співпраці із компанією UNIA сягає 2001 року.

«У повідомленні прикріплюємо оновлену версію логотипу UNIA Group. Просимо використовувати цей логотип у промоційних та маркетингових матеріалах, прес-релізах та задля подальшого розміщення на сайті вашої компанії», - йдеться у листі.

Варто відмітити, що логотип демонструє лаконічність та мінімалізм, а отже відповідає усім світовим тенденціям щодо створення успішного рекламного матеріалу. Якщо раніше UNIA Group асоціювалася в усіх виключно з червоним та зеленим поєднанням кольорів, то відтепер використовуватиметься лише червоний.

До слова, нещодавно зазнав змін і офіційний сайт UNIA Group. Сучасний дизайн та універсальність стануть ідеальними у користуванні для відданих поціновувачів техніки цього бренду. Тепер переглядати інформацію про агрегати стане ще цікавіше!

UNIA Group – це надзвичайно популярний виробник якісної техніки для сільського господарства у Європі. Заснування бренду відбулося у далекому 1882 році. Сьогодні потужні агрегати польських сусідів експортуються до 60 країн світу. Продукція виготовляється із міцної шведської сталі за допомогою застосування новітніх технологій. В компанії UNIA Group працює більше ніж 1200 працівників, а щорічний випуск сільськогосподарської техніки на високотехнічних заводах перевищує 25 000 машин.