(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Як менеджери «Волинської фондової компанії» доводили власний професіоналізм та ефективність на чергових навчальних тренінгах у січневому Києві

01 Лютий 2016

Плідно розпочинається новий 2016 рік у стінах «Волинської фондової компанії», адже не зважаючи на час, коли вся природа спить, а сніг та зимовий холод  заважає зосередитися, менеджери вперто продовжують власний шлях до найвищого рівня знань у сфері продажів сільськогосподарської техніки та запасних частин. Задля того, аби працівники вкотре відкрити для себе найцікавіші професійні нюанси керівництво «ВФК» організувало дводенні тренінги за участі професіоналів власної справи – Сича Віктора Павловича – почесного представника всесвітньовідомого бренду «KUHN» та Заіки Володимира – бізнес-тренера, коуча, сертифікованого консультанта TACIS та бізнесмена.

Збори було вирішено проводити у столиці – місті Києві на базі готелю «Верховина».

Перший день зустрічі було присвячено особливостям та унікальним характеристикам техніки багаторічного партнера «Волинської фондової компанії» - бренду «KUHN». Віктор Павлович є людиною з неймовірно багатим професійним досвідом у продажах техніки цієї компанії та затятим поціновувачем усієї лінійки техніки, яку «KUHN» виготовляє.

Протягом усього навчального дня до обговорення та детального вивчення менеджерам було запропоновано інформацію про техніку для сінозаготівлі – FC, GA, GF, VB та LSB, обприскувач Atlantique, плуги Multi-Master та Multi-Leader, сівалки Planter,Maxima, розкидач міндобрив Axis, мульчувач RM та кормозмішувач Euromix. Великий потік цікавої інформації гарантуває безумовний успіх у подальших продажах наших менеджерів, адже з кожним разом відвідуючи подібні з’їзди вони дізнаються щось нове, що у перспективі викладе їм шлях до корпоративного успіху.

Далі естафету отримав спеціаліст із великим досвідом в управлінні компаніями та продажах, бізнесмен Заіка Володимир. Він розробляє та проводить надзвичайно цікаві тренінгові проекти для підвищення рівня знань в управлінні, переговорах, особистій ефективності та іншому. За плечима у практикуючого тренера роки постійної клопіткої роботи на благо компаній, котрі прагнуть бути кращими серед кращих.

Пан Володимир розділив свої лекції на дві теми – «Особиста ефективність менеджера. Робота на результат» та «Техніка ефективних переговорів в продажах сільськогосподарської техніки та запчастин».

Основними підтемами для обговорення стали цілі в сільськогосподарському бізнесі, робота на результат, методики за якими цілі та цінності «Волинської фондової компанії» будуть об’єднані в одне ціле із цілями кожного з наших менеджерів, особливість ведення переговорів із клієнтами, методи вирішення конфліктів та інші.

Оскільки навчання менеджерів це перш за все робота у приміщенні, сидяча та далека від бадьорого способу життя, тренінги переривалися веселими фізичними вправами, де брали участь усі без виключення.

На завершення тренінгів усім присутнім було оголошено домашнє завдання, для проведення атестації після навчання в письмовому вигляді. Атестаційні питання були відправлені начальнику відділу по роботі з персоналом, щоб в подальшому розповсюдити серед директорів філій та менеджерів. Сподіваємося, що результати «контрольних робіт» виявляться чіткими та вірними, а старання ораторів не виявляться марними.

До зустрічі на нових навчаннях та успіху в продажах!