(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Визначні місця Волинського краю очима менеджерів «Волинської фондової компанії»

22 Січень 2016

Неймовірною красою славиться Волинь серед областей України! Тут і приємні аромати вічно - зелених лісів, і кришталево чисті простори Шацьких озер, і краса середньовічного Луцька. Все це у поєднанні створює невимовно чарівну атмосферу місця, ідеального для відпочинку душею та тілом. Волиняни пишаються своїм рідним краєм, але особливе місце у серцях кожного з нас займає рідний Луцьк. Місто-легенда, котре з середніх віків несе у собі унікальну атмосферу князівського панування та шляхетних вчинків. Тут вуличками гуляють повір'я про європейських монархів, котрі відвідували наше місто задля обговорення видатних історичних рішень, а особливою прикрасою вважають Замок Любарта, який височіє посеред старовинної частини міста і у наш час.

Луцький замок, як його часто називають в Україні, спочатку був дерев’яним. Основне будівництво було розпочато у 1350-і роки, а закінчене у 1430-і. Згодом, протягом багатьох століть, додавалися певні елементи, як от, наприклад, висота веж.

Загалом опікувалися будівництвом твердині 3 князі – Любарт, Вітовт та Свидригайло. Саме за часів правління останнього замок отримав той вигляд у якому спостерігаємо його ми сьогодні.

Саме тому, що мешканці Луцька так пишаються своєю пам’яткою сивої давнини було прийнято рішення показати це прекрасне місце і менеджерам з продажів, котрі завітали до «Волинської фондової компанії» задля покращення власних знань у сфері кращої імпортної сільськогосподарської техніки з різних куточків України.

Разом із генеральним директором компанії Спященком Олександром Євгеновичем спеціалісти відвідали замок, послухали цікаві легенди від місцевих гідів та побачили на власні очі, яким був побут коронованих осіб міста.

Особливою таємницею просякнуте підземелля у якому за легендами був похований сам Любарт, а побачити на власні очі ці місця зголошувалися у свій час видатні постаті України – Петро Могила, Іван Виговський та інші. У підземеллі можна побачити залишки стародавньої цегли та кахелю, а також унікальну архітектурну споруду міста – залишки першого християнського храму Луцька – церкви Івана Богослова. Церкву збудували у 1175-1180 роках.

Кожен, хто бодай би раз тримав у руках 200-гривневу купюру знає, що саме Головна вежа Луцького замку зображена там. Вона розбита на декілька поверхів. Зараз на кожному з них можна побачити цікаві експозиції – від стародавніх ключів, замків, картин до дзвонів.

Оцінити масштаби кожного з представлених експонатів змогли і наші менеджери. Згодом вони піднялися на оглядовий майданчик, з якого відкриваються неймовірні пейзажі міста Луцька, включно з іншими видатними будівлями.

Після такої пізнавальної екскурсії потрібно було добряче підкріпитися. Довго вагатися із місцем для трапези не довелося, адже поруч із замком розмістився один із найкращих ресторанів міста Луцька – «Корона Вітовта».

Надзвичайно смачні страви від кухарів цього закладу вразили гостей, та дали змогу перенестися у часи панування величних князів, коли столи гнулися від різноманітних смаколиків та напоїв.

Відзначаємо й те, що під час січневих навчань нагоду отримати визнання усієї компанії здобула філія з міста Вінниці. Олександр Богуцький, директор Вінницької філії «ВФК», отримав кубок із привітальним гравіюванням про те, що його філія стала кращою за результатами продажів за IV  квартал 2015 року.

Попри переможний кубок, який вручив комерційний директор - Голіков Юрій Іванович, колектив Вінницької філії отримав нагоду відсвяткувати власну перемогу у розважальному закладі свого міста за рахунок компанії, а директор філії зможе обрати подарунок для своєї родини на одному з найбільш відомих українських інтернет-магазинів – «Rozetka».

Отже, подорож до Луцька стала надзвичайно плідною для усіх менеджерів, адже здобуті знання та враження від краси середньовічного міста назавжди закарбуються у пам’яті кожного з них. Хто гарно навчається та гарно працює – той гарно відпочиває!