(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» подарувала новорічне свято для працівників!

12 Січень 2016

Вже понад 22 роки «Волинська фондова компанія» знаходиться серед найкращих та найуспішніших компаній України. Успіх, котрий складався поступово та вірними кроками. Наша компанія це суміш висококваліфікованих спеціалістів, котрі успішно пройшли відповідні навчання та детально засвоїли теоретичні та практичні знання та навики по техніці, офіційним дилером якої є наша компанія. Ми знаємо, що запорука нашого успіху – це перемоги наших клієнтів на сільськогосподарській ниві, а тому клопітка праця є основою для нас.

Саме тому, що працівники «Волинської фондової компанії» так старанно працювали увесь 2015 рік керівництво компанії влаштувало неймовірний сюрприз – корпоративне святкування Нового року у одному з кращих закладів Волині – готельно – ресторанному комплексі «Садиба на Джерелах».

Неймовірна природа, казкові пейзажі та смачна, різноманітна кухня – ось те, що зачарувало працівників компанії відразу коли вони прибули у це неймовірне місце. Попри те, що на календарі уже було 27 грудня, тепла атмосфера та весела компанія зробила цей вечір особливим.

«Волинська фондова компанія» є надійним та успішним роботодавцем у місті Луцьку, адже до складу дружнього колективу входять близько 200 працівників-професіоналів своєї справи. Найважливішими для нашої компанії попри усі фінансово нестабільні моменти у світі завжди будуть наші клієнти. Їх успіх – наш пріоритет. Окрім присутніх працівників свято відвідали також спеціально запрошені гості та партнери компанії. Атмосфера була невимушеною, надзвичайно веселою та сімейною.

У той день було все: дотепні жарти, веселі конкурси, запальна музика. Оскільки цей захід був сюрпризом для колективу «ВФК» відгук на такий крок не забарився. Багата талантами земля українська і зокрема стіни «Волинської фондової компанії». Колеги продемонстрували власні таланти: веселі співи та енергійні танці. Рідна компанія почула безліч щирих побажань миру, злагоди та натхнення у роботі.

Високий професіоналізм керівництва та приємні відносини у колективі стали запорукою успіху «Волинської фондової компанії» у 2015 році. Рівень продажів значно зріс за останні роки, попри світові фінансові колапси.

Сподіваємося, що 2016 рік стане роком ще більшої кількості перемог, здобутків та перспектив, адже найкращій компанії – найкращі результати.