(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Новий 2016 рік – нові знання та здобутки!

18 Січень 2016

Задля того аби якісно та швидко виконувати свою роботу її потрібно любити. Саме у той момент, коли ми отримуємо задоволення від власної праці та отримуємо щось нове ми отримуємо унікальну можливість реалізації себе, як успішної особистості.

«Волинська фондова компанія» піклується про те, аби кожен з працюючих менеджерів був компетентним у питаннях стосовно техніки, яку пропонує наша компанія. Ви звертаєтеся до нас за вирішенням власних проблем та потреб і ми реалізовуємо їх. Для довершеності знань менеджери з продажу «ВФК» з 11-17 січня 2016 року з’їхалися в центральний офіс компанії, в мальовничий Луцьк. Проведенням тренінгу, традиційно, зайнялися Начальник відділу AGCO Юрій Петренко, та Головний менеджер зі збуту відділу маркетингу та розвитку Стречен Сергій. 

У перші дні «технологічних майстер-класів» новоспечені учні  під керівництвом Сергія Омеляновича займалися вивченням конструкції  техніки брендів «Unia», «Kuhn», «Meprozet», «Dominoni», виявленням переваг даної техніки та знайомилися з методиками вирішення прикладних задач, що виникають при продажу.

Завдяки фізичній можливості на власні очі побачити техніку у реальному часі на показовому майданчику компанії кожен з присутніх зміг оцінити очевидні переваги й трактора Fendt 936 Vario та побути за кермом цього трактора. Юрій Петренко також ознайомив менеджерів з продажу з технікою брендів «Massey Ferguson» та «Challenger». Для менеджерів компанії були проведені також практичні навчання по управлінню телескопічним навантажувачем Massey Ferguson MF 9407.

Особливою увагою з боку керівництва було відзначено представницю прекрасної половини нашої компанії, адже 13 січня відзначила свій День народження Дзядух Інна Володимирівна – директор філії «ВФК» у місті Кіровоград. Олександр Євгенович вручив іменинниці подарунок, а також побажав щастя, достатку та успіхів у такій не простій та з першого погляду взагалі «чоловічій справі».

За час проведений у Луцьку спеціалісти отримали унікальну можливість побачити передову техніку на власні очі, розібратися з внутрішніми механізмами та відчути себе зі сторони клієнта, аби згодом проявити свої найкращі якості і допомогти вам обрати найкраще. Успіхів їм у роботі!