(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Новорічні святкування продовжуються, або як щедрівники «ВФК» щастям засівали

15 Січень 2016

Українська земля повна традицій та вірувань. Саме тому, період зимових святкувань не завершується з приходом Різдва. Особливе місце у історії нашого народу займає 14 січня - Новий рік за старим стилем, або день Василя. У цей день головними гостями кожного дому стають щедрівники, котрі рясно засівають вхід в оселю збіжжям – пшеницею, житом, ячменем, вівсом. Ця традиція бере коріння ще з часів наших пращурів, адже архієпископ Василь вважався покровителем землеробства. Таким чином, щедрівники напували будинки гарною та плодовитою енергетикою, бажали багатства, вдачі та здоров’я, щастя.

Гарні традиції воістину народного свята зберігаються і дотепер. Так, 14 січня нового 2016 року, у гості до «Волинської фондової компанії», вже традиційно, завітали маленькі щедрувальники з місцевого дошкільного закладу, аби заспівати пісень та посіяти на хороші справи.

Талановиті дітки за підтримки та акомпанування вихователів натхненно декламували вірші, співали колядки та показували міні-сценки. Особливу увагу привернули головні герої цих вистав, а саме маленькі актори у образах новорічної кози, янголів та циганки.

Не оминули своєю увагою затишну гостину «ВФК» й Святі отці з Свято-Троїцького кафедрального собору. Разом з працівниками нашої компанії вони співали колядки та щедрівки, а також благословляли усіх на добрі діла.

Подібні святкування з особливим теплом нагадують нам про те, як важливо пам’ятати власну історію та передавати традиції далі, молодому поколінню. Саме у цьому виявляється народна єдність та мужність.  Головними від щедрувальників сьогодні були слова привітання з Новим роком,  та побажання гарних заробітків, здоров’я, щастя та добробуту. Приймаючи святкову естафету передаємо і Вам, наші дорогі клієнти, свої найкращі та найщиріші привітання. Христос Рождається!!Славімо Його!!