(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Агрітехніка 2015: інновації, котрі стрімко завойовують світ!

25 Листопад 2015

З 10 по 14 листопада 2015 року Європа приймала у себе гостей з усього світу. Приводом для цього стала щорічна виставка «Агрітехніка-2015». Осередком міжнародного показу став Ганновер, місто, котре по праву вважають центром промислових виставок Німеччини. Ця подія відбувається кожні 2 роки і привертає увагу величезної кількості гостей та експертів в області сільськогосподарської техніки.

Організація виставки вражає. Неймовірна кількість відвідувачів, що у 2013 році сягнула 106 000 чоловік з 88 країн світу, цікаві відкриття щодо давно відомої техніки та можливість поспілкуватися з фермерами та аграріями з більше ніж 40 точок на мапі Землі.

«Агрітехніка-2015» стала тим необхідним майданчиком для обговорення майбутніх інвестицій. Понад 114 виробників планети представили свої новинки техніки.

Цьогоріч важливе місце у тематиці виставки приділялося питанню популяризації ведення сільського господарства серед молоді. Саме для цього було організовано спеціальний день молодих фермерів. 12 листопада новобранці отримали унікальну можливість на власні очі побачити увесь об’єм цінної технічної програми на інформаційних та дискусійних форумах , а також достатньо місця для особистого обміну досвідом.

Особливо цікаво було спостерігати на виставці "новинки техніки" провідного виробника зі світовим ім'ям -  багаторічного партнера «Волинської фондової компанії» - компанії UNIA. Варто відзначити, що ще з 2001 року наша компанія має статус ексклюзивного офіційного дилера цього польського виробника . Заснування компанії UNIA відбулося у 1882 році.

Більше, ніж 60 країн світу сьогодні мають можливість достойно оцінити якість техніки UNIA. Продукція виготовляється із міцної шведської сталі із застосуванням новітніх технологій. Щорічний випуск агрегатів на заводах UNIA перевищує цифру у 25 000 с/г машин.

Наступна «Агрітехніка» буде відбуватися з 14 по 18 листопада 2017 року у виставковому комплексі Ганновера. Сподіваємося, що традиція проведення виставок такого масштабу продовжиться і утвердиться завдяки постійній співпраці «ветеранів» та молодого покоління аграрного бізнесу.