(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Агротуризм до США: досвід заокеанських фермерів переймали спеціалісти Agricom Group та "Волинська фондова компанія"

22 Листопад 2015

Делегати від національної агропромислової групи Agricom Group відвідали Сполучені Штати Америки з метою вивчення особливостей ведення сільського господарства місцевими фермерами та відвідування заводів з виробництва тракторів та сільгосптехніки. Агроекспедиція відбулась завдяки запрошенню «Волинської фондової компанії», яка забезпечила організаційну та фінансову підтримку поїздки. Протягом тижня чотири представники Agricom Group мали нагоду особисто ознайомитись зі специфікою агропромислового комплексу США, відвідавши за цей період заводи з виробництва техніки AGCO: у Міссурі, Канзасі та Міннесоті, а також фермерські господарства.

Наступного дня після прибуття у Канзас-Сіті, група виїхала на унікальний «печерний» склад запасних частин AGCO у «Independence MO "The Caves"». Підприємство, що розташоване у незвичайному комплексі повністю під землею, де зберігається готова продукція: від запчастин сільськогосподарських агрегатів до комбайнів. Рівень організації праці та впроваджені високотехнологічні рішення підприємства дозволяють віднести його до найкращих світових представників галузі. Враховуючи кількість асортиментних позицій продукції, що зберігається, а також її специфіку, можна впевнено стверджувати, що стан розвитку логістики у сільському господарстві США знаходиться на дуже високому рівні.

У Хесстоні, штат Канзас, розташований AGCO Heston, відвідування якого відбулося на третій день агроекспедиції. Завод випускає самохідні косилки Massey Ferguson IWR9870 та комбайни Gleaner. Гості прослідкували весь технологічний цикл виготовлення: від листового металу до готового комбайну. Того ж дня, програма огляду продовжилась на заводі, що розташований неподалік - AGCO Sunflower MFG.

Підприємство спеціалізується на випуску досить широкого спектра обладнання для обробітку ґрунту: різноманітні культиватори, плуги, дискувальні агрегати, глибокорозпушувачі тощо.

Завод був створений у ще 1946 році, а постійна робота над поліпшенням якості продукції, дозволила виокремити його у повноцінний підрозділ корпорації AGCO у 2002 році.

Огляд канзаського фермерського господарства, що відбувся на четвертий день поїздки, виявився досить пізнавальним і дозволив не просто ознайомитись з унікальним досвідом землеробства, а й досвідом раціонального використання, як техніки, так і трудових ресурсів.

На п’ятий день перебування, делегація виїхала до м. Джексон, що у Міннесоті. Тут розміщується завод з виробництва тракторів AGCO Jackson, де виробляється техніка добро відомої марки Challenger і які оброблять землі Чернігівського та Білокуракинського кластерів національної агропромислової групи Agricom Group.

 Гості дуже прискіпливо дослідили і технологічні лінії і завод в цілому, щоб ще раз упевнитись у правильності вибору на користь техніки Challenger  який було зроблено задовго до подорожі США ще в Україні.

Недалеко від Манкейто, у штаті Міннесота, розташована ферма під назвою Зіглер, відвідинами якої і завершилась агроекспедиція. Огляд підприємства та ознайомлення з підходами до сільського господарства дозволив підсумувати враження від представників агропромислового сектору сполучених штатів. «Загалом, система внесення добрив дуже схожа з тією, що впроваджена на підприємствах Agricom Group. Застосовуються аналогічні схеми та підходи, проте, що дійсно вразило мене, і чого я дійсно не очікував, так це вартість самих добрив, яка значно нижче, ніж в Україні. Звісно, цей факт впливає і на загальну економічну модель ведення сільського господарства у Америці, що відрізняється від нашої. Більше уваги приділяється і мінімізації людської праці: підприємство укомплектовано різноманітним арсеналом техніки та агрегатів. Крім того, слід зазначити, що навантаження на техніку значно менше українського», - зазначив Керівник Білокуракинського кластеру Станіслав Стешенко.

  

Час проведений за океаном, звісно, пролетів дуже швидко, проте унікальний досвід та знання, отримані працівниками Agricom Group, залишиться на довго, щоб бути адаптованим та впровадженим на підприємствах Групи. А за запрошення, організацію та фінансування подорожі делегати щиро вдячні «Волинській фондовій компанії».

 

Матеріал взято з сайту https://www.facebook.com/notes/1519768408338943/