(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Fendt 1000 Vario - великий трактор для великих полів

29 Вересень 2015
Так уже повелося, що незадовго до «Агротехніки», Fendt збирає журналістів зі всього світу, щоб подразнити новинками. Нам пощастило, і ми побачили те, що Вам покажуть тільки в Ганновері, і аж через пару місяців. Але як ми можемо тримати щось в секреті від Вас, наших дорогих і коханих читачів? Коротше, в двох словах, і чур нікому не розповідати! :)
 
Отже, уявіть собі. Німеччина. Баварія. Пиво. Ферма при монастирі - 240 га, фермі цієї вже більше п'ятиста років. У стареньких ангарах - старенькі Fendt'и 311 LSA і 716 Vario.
 
 
 
І тут прямо з поля у двір в'їжджає великий потужний Fendt 1000 Vario. Ефектно з'являтися на публіці ця машина вміє. Хто читав нашу минулорічну розповідь про презентацію Fendt X 1000 в німецькому замку Нойшванштайн, той розуміє.
 
 
Ну що Вам сказати. Поява 500-сильної машини в стандартному виконанні - дуже навіть логічний крок від Fendt. Ця машина, можна сказати, народжена для українських полів. Загалом, поки серйозні латифундисти записують «Fendt 1000 Vario» до списку побажань Дідові Морозу на новий рік, ми облазили і оглянули його з усіх боків.
 
 
Як виглядає зовні Fendt 1000 Vario
 
Величезні задні колеса висотою 2,35 м. Навіть при максимальній баластировці задніх коліс ширина трактора залишається в допустимих межах - 2950 мм.
 
 
 
 
Система регулювання тиску в шинах VariGrip Pro. Торік було, до речі, просто VarioGrip, без Pro. Щось вдосконалили, значить - розберемося потім.
 
 
Вага без баласту 14 т, при необхідності, кажуть, можна забаластувати до 25 т.
 
Як виглядає Fendt 1000 Vario https://www.youtube.com/watch?v=jNLLdAMI7KA
 
Під капотом - 6-циліндровий MAN на 12,4 л.
 
Німецький інженер з Fendt гордо стоїть біля трактора і сухо відповідає на всі питання. Тільки цифри і факти, як же це, блін, «по-німецьки».
 
Каже, що максимальний крутний момент в 2400 Нм досяжний при всього лише 1100 оборотах на хвилину. А номінальна швидкість двигуна знаходиться на рівні 1 700 оборотів в хвилину. Основний робочий діапазон лежить між 1150-1550 оборотами в хвилину. Максимальної швидкості в 60 км / год Fendt 1000 досягає при 1 450 оборотах на хвилину, 50 км / год - при 1200 оборотах на хвилину, 40 км / год - при частоті обертання двигуна тільки 950 оборотів в хвилину.
 
 
Намагаємося осмислити, що це означає для наших аграріїв. Виходить, менше палива палитимуть.
 
VarioDrive - новий принцип передачі потужності. Тепер потужність на передній міст і задній мости передається за допомогою окремих гідромоторів.
 
 
 
 
Пояснив нам німець і що значить приставка Pro в системі VarioGrip. Виявляється, в першій версії системи регулювання тиску в шинах VarioGrip, яку ми побачили ще в минулому році, був один «неприємний момент» - задня шина накачувалася на 1 атмосферу аж за 7-8 хвилин. І вимогливі німецькі фермери справедливо обурювалися - довго мовляв. Німецькі інженери гідно відповіли німецьким фермерам, і тепер оновлена система VarioGrip Pro качає 1 атмосферу всього за 30 секунд.
 
Система регулювання тиску в шинах - VarioGrip Pro
 
Німецькі фермери в шоці. Ми поки теж. Йдемо далі!
 
Заходимо з тилу. Два незалежних гідравлічних контура. Два аксіально-поршневих насоса. Продуктивність насосів становить 220 л / хв, і 210 л / хв (два однакових насоса, але працюють на різних оборотах - виключення вібрації).
 
 
 
 
Знову ж, замислюємося над тим, яка користь від цього нашим аграріям. Виходить, можна працювати з двома агрегатами, з різними вимогами щодо тиску.
 
Ліземо в кабіну. Цього року журналістів, до речі, вперше пустили в кабіну - а на Агротехніці всіх, кажуть, пустять. Загалом, що вам сказати - відмінний огляд, пост управління, зручні сидіння.
 
У салоні Fendt 1000 Vario  

https://www.youtube.com/watch?v=5RJatggDHhA

В цілому лінійка Fendt Vario 1000 включає 4 моделі, від 380 до 500 л. с. Швидше за все, в Україні найбільшим попитом будуть користуватися дві «середні» позиції - на 420 і 460 л. с.

Виходить, одна така машина зможе закривати всю важку роботу в полі, плюс спокійно переміщається по трасі завдяки стандартним габаритам. Універсальний солдат, так сказати.

Fendt 1000 Vario в полі
 
Після того, як ми облазили весь трактор, німецькі інженери відвозять трактори в поля. Показати German Meisterwerk в роботі.
 
 
Дванадцятиметрова дискова борона Horsch Joker - гідний агрегат для якої машини. Йде легко і красиво.
 
Fendt 1000 Vario - робота в полі  https://www.youtube.com/watch?v=TkRPMz-3OL0
 
Крістіан Еккерс стоїть осторонь і гордо дивиться на те, як красиво йде по полю тисячник. Слово за слово, Крістіан каже, що бачить для тисячника велику перспективу в Україні.
 
 
«Потужний, універсальний, компактний. Знаючи любов українців до наших 936 Vario і 939 Vario, ми впевнені, що і лінійка Fendt 1000 Vario доведеться вам до душі! », - Переконує мене Крістіан. Він каже, що продажі тисячника в Україні почнуться з другого кварталу 2016 року.
 
Поле, яке ми дискували на Fendt 1000, було прямо при дорозі. Німецькі фермери раз у раз зупинялися, підходили подивитися, розпитували щось. Ми намагаємося вступити в діалог з аборигенами. Ось убийте - не розумію, навіщо німцям така машина на їх фермах по 250 га. Але вони ображаються і говорять, що у них в східній Німеччині є ферми аж по 2000 га, і навіть по 3000 га. Ми вирішили їх не шокувати і промовчати, що в Україні є «ферма» на сімсот ... тисяч ... гектар.
 
 
Думаю, з Fendt 1000 буде така ж історія, як і з Мерседесовськими«кубиками» - по Україні їх буде в 100 разів більше кататися, ніж по Німеччині.
 
Коли вже всі розійшлися, ми зловили водія одного з «тисячників» і розпитали його як воно - водити таку машину. Флоріан сказав, що управляти тисячником нітрохи не складніше, ніж легковим автомобілем. «А як воно на 60 км на годину?» - Запитали ми хлопця. Флоріан озирнувся по сторонах - чи всі вже розійшлися, і сказав - «лізь в кабіну».
 
 
Двічі нас просити не потрібно, через кілька хвилин ми вже мчали з Флоріаном польовими дорогами. Чесно скажу - до 60 не розганяли, максимальна швидкість була 55 км /г. Але тут, напевно, не трактор винен, а маленькі поля і короткі польові доріжки. Тільки розженемося - кінець поля, нова доріжка.
 
Fendt 1000 Vario - 50 кілометрів на годину  https://www.youtube.com/watch?v=I-RaF4afQBc
 
Ну, що я вам скажу. Коли 14 т мчить по польовій дорозі на швидкості в 50 км / год, відчуваєш себе дитиною - душу наповнює якась дитяча радість. А якщо за великим рахунком, то чоловіки, напевно, і є великі діти. Поки маленькі - граємося тракторами в пісочниці. Виростаємо - шукаємо собі іграшки побільше. Такі, як Fendt 1000 :)
 

Авторське право на статтю належить  http://latifundist.com/