(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Перемога Одеси: найкраща філія «ВФК» за результатами продажів ІІІ кварталу 2015 року!

03 Листопад 2015

У липні місяці 2015 року у «Волинській фондовій компанії» була впроваджена прогресивна програма по градації та мотивації менеджерів з продажу. Згідно з цією програмою кожен менеджер за результатами своїх продажів може бути переведений на посаду Senior Account Manager та Regional Representative. Отримавши одну з вищезгаданих посад, працівник отримує чимало нагород, як матеріальних ,так і нематеріальних стимулів для ще кращих професійних здобутків. Також відповідно до впровадженої «Системи градації та мотивації працівників департаменту техніки» щоквартально підводяться підсумки по продажам.

Першими приклад колегам показали працівники філії у м.Одеса. На чолі Одеської філії стоїть «новоспечений» директор - Приступа Юрій Миколайович.

    

Переможці отримали приємні подарунки: сертифікат на придбання товарів у одному з найбільш відомих українських інтернет-магазинів – «Rozetka», можливість відсвяткувати перемогу у закладі міста за рахунок компанії та пам’ятний кубок, на якому було викарбовано привітання з перемогою.

Попереду ще безліч нагород, боротьбу за які вже розпочато! Кожна з філій «Волинської фондової компанії» має шанс стати кращою за підсумками ІV кварталу 2015 року. Тож вперед до перемог!Бажаємо усім успіхів! І нехай переможуть найкращі!