(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Чергове навчання «молодих» менеджерів з продажу «ВФК»

18 Жовтень 2015

З 12 по 16 жовтня 2015 року менеджери-початківці з продажу «Волинської фондової компанії» відвідали спеціалізовані навчання по техніці «UNIA», «Meprozet», «KUHN», «AGCO», «Araj» та «Agrisem».

Амбітні спеціалісти нашої компанії знову отримали унікальну можливість поринути у вир цікавої інформації, котра стосується найкращої та найякіснішої техніки в Україні.

Вже традиційно роль лекторів було передано найкращим спеціалістам «ВФК» у своїй галузі. Так з особливостями машин та агрегатів брендів «UNIA», «Meprozet» та «KUHN» молодих працівників ознайомив головний менеджер зі збуту відділу маркетингу та розвитку - Стречен Сергій Омелянович. Його багаторічний досвід допомагає проводити подібні тренінги надзвичайно професійно, повчально та цікаво. Також лектором був начальник відділу «AGCO» - Петренко Юрій Миколайович. Його спеціалізовані знання у питаннях таких брендів як «Fendt», «Massey Ferguson», «Challenger» та «Agrisem» допоможуть  новим працівникам здійснювати успішний продаж техніки цих брендів в подальшому. Закріпити знання менеджерів стосовно бренду «Araj» допоміг Майструк Богдан Юрійович – головний менеджер зі збуту філії «ВФК» у м. Києві. Більше 20-ти років ця компанія є виробником широкого спектру зерносушарок, силосів та обладнання для зберігання зерна. «Araj» – це якість перевірена Європою.

Окрім теоретичних знань молоді інженери змогли оглянути техніку на оглядовій площадці нашої компанії.

Тренінги це унікальна та необхідна база для роботи такої потужної компанії. Покращити знання, стати професіоналами своєї справи та підтверджувати репутацію «Волинської фондової компанії» серед клієнтів – ось головна мета кожного менеджера з продажу. Тож успіхів їм у всіх починаннях!