(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» відкрила "Back Office" та провела навчання адміністраторів

06 Жовтень 2015

Жовтень для нашої компанії видався надзвичайно плідним у плані навчальних досягнень. Ми постійно наголошуємо на тому, як важливо максимально використовувати усі свої професійні можливості. Попри професіоналізм наших працівників завжди необхідно прагнути до кращого. Саме для цього було прийнято рішення про проведення навчання для нового "Back Office" «ВФК».

Відкриття нового відділу «ВФК» свідчить про те, що компанія невпинно розвивається та процвітає.

Завітали на навчання адміністратори з таких міст, як Вінниця, Київ, Одеса, Полтава, Дніпропетровськ, Кіровоград. У кожному з цих міст діє окрема філія «ВФК». Також оновлення власних знань провели й їх волинські колеги.

Навчальну роботу для усіх присутніх проводили начальник інформаційно-адміністративного відділу "Back Office" - Яковюк Олена, помічник менеджера з логістики - Артемюк Діана та головний бухгалтер «Волинської фондової компанії» - Даренко Тетяна Володимирівна.

Атмосфера навчань була дружньою та професійною. Було розглянуто безліч питань, котрі стосуються документообігу та бухгалтерських нововведень. Отже, успіху новому відділу «ВФК»!