(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Позасезонне обслуговування техніки «AGCO» для клієнтів «Волинської фондової компанії»

04 Листопад 2015

«Волинська фондова компанія» - це компанія новітніх технологій, амбітних працівників та найкращих можливостей. Рішенням найважливіших питань, які стосуються техніки, займаються наші найкращі сервісні інженери. Особливо важливим аспектом для плідного співробітництва з нашими клієнтами є вчасне попередження технічних питань, котрі стосуються придбаної техніки. Ми дбаємо про спокій та впевненість клієнтів у нашій компанії. Саме тому ми, спільно з нашим багаторічним партнером Корпорацією «AGCO», поновлюємо програму позасезонного обслуговування, котре в народі називають «дефектовкою». Що таке «дефектовка» та з чим її їдять? Відповіді на це та інші питання шукайте у нашій статті.

Позасезонне обслуговування – це особлива пропозиція для наших клієнтів, адже надає змогу перевірити техніку за довго до початку основних робіт із нею. На додаток до технічного обслуговування проводиться повна перевірка всіх основних функцій. Клієнт отримує власний звіт про стан машини і несправності, в якому ми можемо порекомендувати певний додатковий ремонт, що дозволить мінімізувати погіршення експлуатаційних якостей обладнання протягом зими.

    Хто проводить позасезонне обслуговування?

Сервісні інженери «Волинської фондової компанії». Кожен із наших працівників пройшов необхідні навчання та в курсі новітніх технічних моментів, котрі стосуються кожної машини наших партнерів. Точність та можливість якісно та вчасно ліквідувати проблеми – ось їх головне завдання.

   Які переваги отримує клієнт замовивши послугу позасезонного обслуговування?

Все геніальне просто. Кожен з дитинства знає, що попередити виникнення проблеми, це половина подальшого успіху. Профілактичне обслуговування є кращим способом запобігання погіршення стану машини під час зимового зберігання. Простій техніки у період сезонних робіт є надзвичайно дорогим задоволенням для наших клієнтів. «Дефектовка» знижує ризик дорогого і тривалого простою в наступному сезоні. Таким чином, Ви заздалегідь отримуєте довгострокову перспективу збереження Ваших витрат на ремонт техніки.

  Навіщо клієнту платити за перевірку, якщо Ваша машина працює прекрасно?

Обслуговування та перевірка допоможуть виявити потенційні проблеми і нададуть інформацію, щоб зробити обмірковане рішення про проведення ремонтних робіт.

    Чому саме «Волинська фондова компанія»?

«Волинська фондова компанія» вже понад 22 роки є офіційним дилером передових світових брендів. «Волинська фондова компанія» - це лише оригінальні запасні частини для машин, гарантія на кожен агрегат. Наші сервісні інженери виконують роботи якісніше, швидше та ефективніше. Наше сервісне обслуговування – наша відмінна репутація. Нам довіряє вся Україна!

Отже, «дефектовка» техніки від «ВФК» та AGCO– це можливість зекономити час та гроші клієнтів. Професійний та вчасний підхід до попередження виникнення будь-яких проблем – ось, що ми пропонуємо клієнтам. Розпочинайте сезон вчасно з «ВФК»!

Відео про позасезонне обслуговування техніки «AGCO» для клієнтів "Волинської фондової компанії" можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=ctmwnTotBuc