(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Партнер «Волинської фондової компанії» французька компанія KUHN на «Битві титанів-2015»

26 Вересень 2015

  «Будь сильним з KUHN!». Саме з таким яскравим та запальним гаслом представляв власну компанію постійний партнер «ВФК» всесвітньовідомий та шанований бренд KUHN. Неперевершена якість виготовлення кожної з одиниць техніки KUHN вкотре закріпила місце компанії у серцях аграріїв України.

        На полі «Битви» французи представили свої найкращі технічні пропозиції, а саме:

1.      Обприскувач KUHN Metris 4100

2.      Сівалку KUHN Planter 3

3.      Обприскувач KUHN Atlantique 3200

    «Волинська фондова компанія» стала офіційним дилером бренду KUHN в 2003 році. KUHN це провідний світовий виробник ґрунтообробної, посівної техніки, машин для внесення добрив, техніки для сінозаготівлі та тваринництва, польових оприскувачів, комунальної техніки.

       

     Група компаній KUHN була заснована в 1828 році. В її складі зараз п’ять заводів у Франції, по два в США та Бразилії, один в Нідерландах. Обсяг виробництва KUHN перевищив 1 млд. Євро в 2012 році і продовжував зростати в 2013-2015 роках. Популярність KUHN у світі пов’язана із прагненням покупців придбати всю необхідну техніку від одного виробника і по кращій ціні.

       

    Найкраща якість та надійність наших партнерів – ось, що завжди буде важливим для «Волинської фондової компанії». Переконайтеся у цьому й Ви!