(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Техніка Unia на «АгроЕкспо-2015»

05 Жовтень 2015

    Середина осені для України стала  періодом приємних відкриттів. У центрі нашої країни, місті Кіровоград, з 1 по 3 жовтня , на території виставкового комплексу «АгроЕкспо» розпочала роботу всеукраїнська виставка «АгроЕкспо-2015». Особливість цієї виставки у тому, що це прогресуюча агропромислова виставка з польовою демонстрацією сільськогосподарської техніки та технологій. Відвідувачі виставки отримали унікальну можливість протягом трьох днів вільно спостерігати за представленнями технічних новинок аграрного ринку нашої держави та насолодитися атмосферою знаного у всьому світі українського святкування.

    Дружній колектив "Волинської фондової компанії" на «АгроЕкспо-2015»

   «АгроЕкспо-2015» - це не лише аграрна техніка визнаних міжнародних брендів, а й можливість віднайти цікаві новинки серед українських виробників. Це надзвичайно важливо для підтримання іміджу нашої країни у всьому світі. Задля підтримання формату безперервних показів організаторами виставки було підготовлено виставковий комплекс, котрий включає в себе 77 100 м2 відкритої та 9 100 м2 закритої виставкової площі. Для демонстрації техніки всіх видів на полі було запропоновано полігон у 3 га.

   Поважними гостями виставки  «АгроЕкспо-2015» стали Міністр аграрної політики й продовольства України Олексій Павленко та голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

   Символом відкриття події стала перерізана ними червона стрічка. Міністр зауважив, як важливо приділити максимальну увагу розвитку аграрного бізнесу України, адже потенціал нашої країни вражає. Особливо символічно ці слова звучали саме у Кіровограді, адже Кіровоградська область є не лише територіальним центром України, але й власницею надзвичайно родючих ґрунтів та сприятливого клімату.

  Загалом за три дні проведення виставки відвідувачами стали 19 400 людей. Особливо привабливою виставка стала для проведення ділового форуму, на який завітали представники великих компаній, топ-менеджерів аграрних корпорацій світу та України, а також високого рівня експертів в питаннях аграрної політики.

  «Волинська фондова компанія» презентувала на виставці потужну та надійну техніку іноземного виробництва, а саме техніку надійного та перевіреного роками плідної співпраці партнера – польського бренду UNIA. Для показу потенційним клієнтам ми обрали:

Причіпний обприскувач Europa 3024
http://vfc.com.ua/uk/311-obpriskuvachi-polovi-prichipni/products/319-obpriskuvach-prichipniy-europa

Сівалка Mazur 6
http://vfc.com.ua/uk/336-traditsiyniy-obrobitok/products/349-civalka-zernova-mazur

Агрегат передпосівного обробітку ґрунту Atlas 6
http://vfc.com.ua/uk/107-napivnavisni/products/108-agregat-peredposivnogo-obrobitku-atlas

Розкидач мінеральних добрив RCW 8000
http://vfc.com.ua/uk/2642-prichipni/products/2646-rozkidach-mineralnih-dobriv-rcw

Плуг Vis MX 8
http://vfc.com.ua/uk/388-oborotni-napivnavisni/products/403-plug-oborotniy-napivnavisniy-vis-mx

Дисковий агрегат Ares XL6 
http://vfc.com.ua/uk/156-navisni-abo-napivnavisni/products/166-gruntoobrobniy-diskoviy-agregat-ares-txl

  На виставковій площі менеджери нашої компанії професійно розповідали про численні переваги кожної з машин, адже саме техніка UNIA давно користується беззаперечною довірою серед аграріїв нашої держави.

   Менеджер з продажу "ВФК" у Дніпропетровській філії

   Менеджер з продажу "ВФК" у Кіровоградській філії

   Приємним сюрпризом для відвідувачів стало відкриття на другий день виставки «Покровського ярмарку», адже така подія завжди привертає увагу не лише людей безпосередньо пов’язаних із аграрними питаннями, а й пересічну родину з дітьми. Безліч смаколиків, шоу-конкурс домашніх вареників, виступи кращих творчих колективів Кіровоградщини. Талановиті рукодільниці з усієї України представили свої власні роботи - від в’язаних спицями натюрмортів до теплих Закарпатських шкарпеток. Приємно було побачити різноманіття вишитих українських сорочок.

   Загалом виставка «АгроЕкспо-2015» пройшла успішно. Атмосфера аграрного свята наповнила серця кожного з відвідувачів. Завдяки присутнім на виставці спеціалістам з аграрної справи було віднайдено нові шляхи покращення стану аграрної ситуації в Україні, що дарує надію на краще. До зустрічі у 2016 році!