(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Битва титанів-2015»:Прийшов!Побачив!Придбав!

25 Вересень 2015

     «Битву титанів» не даремно називають одним з найкращих демопоказів сільськогосподарської техніки в Україні. У цьому вкотре впевнилися аграрії з усієї України та працівники «Волинської фондової компанії», котрі представили техніку перевірених якістю брендів – Agrisem та UNIA.

      Місцем проведення «Битви титанів» було призначено с. Степове, Тетіївського району, Київської області. Варто відзначити головну особливість цього заходу, а саме масштаби демонстрації. Кожен відвідувач показу міг побачити безліч пропозицій по с/г техніці, котрі стануть у нагоді в роботі для кожного провідного виробника сільськогосподарської продукції.

      Різноманіття машин та агрегатів стало вагомою рисою цьогорічної «Битви»: від агрегатів передпосівного обробітку ґрунту до техніки для збирання й транспортування врожаю. Все для найкращих результатів та здобутків. Основну увагу на заході варто віддати саме учасникам «Битви титанів», адже ними стали провідні світові та вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки.

        «Битва титанів-2015» стала прекрасним місцем для цікавого спілкування, нових відкриттів та цікавих фактів про давно знайому техніку. Демонстрація зацікавила багатьох прогресивних аграріїв з усіх куточків України. Серед запрошених на «Битву титанів» були кращі технічні фахівці галузі, експерти у формуванні технічних парків, сервісного обслуговування, постачання запчастин.

        Організаторами заходу стала група компаній «ТАК», агроконсалтингова компанія DYKUN.

     «Волинська фондова компанія» обрала для показу техніку наших надійних партнерів – всесвітньовідомої корпорації Agrisem та польського виробника агрегатів компанію UNIA. Головними «бійцями» було обрано глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow Platinum 4 та обприскувач UNIA Europa 3024.

     «Битва титанів» – це найбільша виставка-демонстрація техніки і технологій для сільського господарства. Шість демонстраційних майданчиків. Понад п’ятдесят компаній-учасників. Більше ста зразків техніки. Кращі технічні спеціалісти галузі.

   Відвідувачі виставки-демонстрації с/г техніки були надзвичайно задоволені проведеним заходом. Сподіваємося, що подібні події не стануть виключенням, адже саме такі демопокази допомагають визначитися яка техніка найкраще працює в реаліях українських ґрунтів та з якими компаніями – дилерами іноземної техніки працювати в майбутньому.