(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Зустріч маркетологів компаній – дилерів AGCO у Києві

27 Вересень 2015

     Осінь пора надзвичайна. Для когось це пора перших вражень пов’язаних із навчанням, для когось це сумний знак закінчення літа, а для інших спосіб об’єктивно та креативно підбити певні підсумки року, котрий минає, знайти цікаві рішення для подальшого розвитку власної справи та послухати інших спеціалістів. Саме така необхідність комунікації вкотре зібрала в одному місці маркетологів компаній – дилерів всесвітньовідомого бренду з виробництва сільськогосподарської техніки AGCO у Києві.

    Ця зустріч не була випадковою. Завданням кожного з присутніх маркетологів було обширно представити інформацію по проведеній роботі за три квартали 2015 року. Не стала виключенням і «Волинська фондова компанія», котру представляла Начальник відділу маркетингу та розвитку Ломага Тетяна Леонідівна. Була підготовлена розгорнута презентація, котра включала в себе інформацію по проробленій роботі в напрямку просування брендів Challenger», «Massey Ferguson», «Fendt». Подібні події є особливо знаковими для нас, адже співпраця з AGCO для «ВФК» розпочалася ще у 2012 році.

    «Екзамен» у представників кожної компанії-дилера приймав Мarketing Мanager бренду AGCO-Антон Костирко. Він завжди натхненно та з великою цікавістю відноситься до усього нового, прогресивного. Саме такий підхід і необхідний бренду для подальшого розвитку, покращення якості реклами.

   Усі присутні прийняли участь у обговореннях, котрі стосувалися маркетинг активностей на 2016 рік. Основною темою була розробка маркетинг стратегії просування брендів «Challenger», «Massey Ferguson», «Fendt» в Україні та інших країнах СНД у наступному році.

   Нагадуємо, що історія створення бренду AGCO сягає 1847 року, коли було засновано компанію «Massey Ferguson», а виробництво було зосереджене лише на механічних молотарках. З плином часу та розвитком технологій, а саме у 1987 році, з’явився бренд «Challenger», пріоритетом роботи котрого було виробництво тракторів на гусеничному ходу. А от бренд «Fendt»  пропонує аграріям найпродуктивніші колісні трактори, комбайни та прес-підбирачі.

   AGCO є надійним партнером багатьох компаній в різних куточках світу, а також «Волинської фондової компанії» вже протягом багатьох років. Сподіваємося, що ця співпраця триматиме й надалі у такому ж результативному руслі.