(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Компанія AGCO обновила трактори Challenger серії E

14 Вересень 2015

    Компанія AGCO Corporation оголосила про оновлення тракторів Challenger серії E. Оновлення включає в себе модернізацію комфорту, поліпшення ергономіки і спрощення експлуатації техніки. Трактори Challenger серій MT700E, MT800E і MT900E отримають оновлення, яке дозволить збільшити продуктивність, комфорт, забезпечити універсальність і надійність для тих фермерів, які займаються обробкою грунту, а також спеціалізованими методами землеробства.

Компания AGCO Corporation обновила тракторы Challenger серии E

  Нові трактори 2016 модельного року серій MT700E, MT800E і MT900E дозволять підвищити показники врожайності, а також підвищити продуктивність при роботі з грунтообробними агрегатами на великих площах і при використанні спеціалізованих методів землеробства.

    Серед поліпшень нових тракторів Challenger серії E:

Нова конструкція капота трактора забезпечує поліпшений потік повітря для моторного відсіку, що дозволяє збільшити продуктивність, поліпшити охолодження двигуна, забезпечує відмінну оглядовість як при польових роботах, так і при транспортуванні і русі по дорозі. Також, трактори Challenger серій MT800E і MT900E оснащуються додатковими фарами на капоті.

Один рік безкоштовної експлуатації системи AgCommand® Advanced, яка забезпечує повний контроль над системами трактора для максимізації часу безвідмовної роботи, а також повідомляє про заплановане технічне обслуговування.

Компания AGCO Corporation обновила тракторы Challenger серии E

Гусениці спеціальної конструкції Extreme Ag Track тепер можуть встановлюватися на трактори Challenger серій MT700E і MT800E. Ці гусениці забезпечують відмінне зчеплення і низьке ущільнення на пухких грунтах, в умовах горбистого ландшафту і нерівного рельєфу місцевості, а також при роботі у вологих умовах.

Опціонально встановлювані світлодіодні ліхтарі, які мають 6 фар ззаду кабіни, 2 бічні фари на гусеницях і забезпечують відмінну оглядовість при роботі в темний час доби або в умовах поганої видимості.  

Новий монітор з кріпленням RAM® і інтегрованим подовжувачем забезпечує повний доступ і різні можливості для настройки монітора, а також дозволяє відрегулювати положення по дальності, висоті і нахилу.

Преміумна звукова система з динаміками і сабвуфером KICKER®, радіо Delphi і інтегрований бездротовий мікрофон Bluetooth® для підвищення комфорту роботи.

Компания AGCO Corporation обновила тракторы Challenger серии E

 

Автор: Назар Тихонюк

Джерело: https://engine-market.ua/