(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Працівники «Волинської фондової компанії» на міжнародній виставці з реклами та маркетингу «REX-2015»

26 Вересень 2015

     Осінь - це пора надзвичайного різнобарв’я від природи, ідеальний час для нових вражень та відкриттів. Задля підвищення рівня власної професійності у сфері маркетингу та реклами працівники «Волинської фондової компанії» відвідали міжнародну виставку «REX-2015».

   Містом проведення виставки вже традиційно став Київ. Столиця зустріла учасників та гостей заходу надзвичайно теплою погодою, що додавало нам впевненості у тому, що поїздка має видатися плідною та цікавою. Уже дев’ять років поспіль виставка «REX» розміщується у павільйоні «Київ ЕкспоПлаза». Розміри чистої виставкової площі вражають – це понад 656 кв. м. Не варто забувати й про спеціально облаштовані спікер-зони, демонстраційні зали, а це, між іншим, ще додаткові 64 кв.м. Ці умови були створені задля того, щоб кожен з учасників виставки зміг максимально цікаво представити себе, а  потенційні клієнти могли обрати найкращих підрядників для подальшої співпраці.

   

 Загальна кількість учасників цьогорічного «рексу» дорівнювала 94, з яких 2 були представниками іноземних компаній.

  За три дні проведення виставки відвідувачами стали 6345 чоловік, котрі щодня відкривали для себе щось нове у рекламному просторі. 

  

 22 та 23 вересня, в спікер-зоні проводили власні майстер класи лідери рекламного ринку України. Палкі обговорення та пошук рішень, котрі зможуть врятувати та вивести рекламний ринок нашої країни на новий, кращий, міжнародний рівень.Особливу увагу приділили питанням просування власне українських брендів, їх популяризацію не лише в Україні, але й за її межами. Кожен присутній на виставці міг вільно взяти участь у обговореннях, запропонувати власне бачення вирішення цієї проблеми.

    

  Талісманом «REX» є червоний тиранозавр. Всі бажаючі могли зробити пам’ятне фото з цим нестандартним героєм. Цей яскравий персонаж прийшовся до душі не лише дітям, а й дорослим.

   Атмосфера заходу сприяла гарним та цікавим знайомствам. Ми вкотре змогли оцінити талант та перспективи українського рекламного ринку, віднайти нові контакти для співпраці та утвердитися у правильності вибору вже знайомих виробників маркетингової продукції. Сподіваємося, що питання, котрі піднімалися на виставці, знайдуть свої вирішення і вже наступного року ми впевнено будемо підбивати підсумки плідного рекламного року. До зустрічі на «REX-2016».

                                                                                              Менеджер з маркетингу

                                                                                      "Волинської фондової компанії"

                                                                                                      Юлія Синиця