(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Отримуємо корисний досвід разом: навчальні тренінги для сервісних інженерів від «ВФК» та «AGCO»

22 Вересень 2015

    «Волинська фондова компанія» завжди з великою турботою відноситься до своїх клієнтів. Кожна з машин наших партнерів – виробників техніки є надзвичайно якісною та потужною. Саме тому так важливо професійно налаштувати техніку, а за потреби вчасно та швидко відремонтувати її та проводити профілактичні роботи, задля того, щоб клієнт почувався впевненим у будь-якій ситуації. Уся техніка від «ВФК» гарантовано буде працювати ефективно і стабільно, завдяки професійній роботі наших сервісних інженерів,адже вони обов’язково проходять спеціальні навчання і мають не лише теоретичні,але й практичні навички з ремонту та обслуговування усіх представлених у «ВФК» моделей техніки. 

   Бренд «AGCO» спільно з «Волинською фондовою компанією» на регулярній основі проводить навчання сервісних інженерів з обслуговування та ремонту техніки бренду. Не стала виключенням і теперішня осінь. Початок навчань було заплановано на 7 вересня 2015 року на базі Сервісного Центру «Волинської фондової компанії», котрий знаходиться за адресою м.Луцьк, вул.Вахтангова, буд.16. Загалом навчання сервісних інженерів тривали з 7 по 11 вересня.

   Проводив тренінги Марчук Володимир – спеціаліст групи технічної підтримки Корпорації «AGCO». Головними героями вересневої «сесії» стали гусеничні трактори Challenger МТ 700 Е та Challenger МТ 800 E.
    Важливо відзначити особливий вплив таких щорічних тренінгів на успіхи компанії вцілому, адже вони є не лише важливим аспектом професійного вдосконалення та зростання, але й одним із шляхів покращення командної роботи та корпоративного духу. Ми з особливою увагою ставимося до того, щоб наші клієнти були задоволені роботою сервісних інженерів і купленою технікою.

     Усі учасники вересневої зустрічі були задоволені результатами та відзначали покращення власного рівня знань в області гусеничних тракторів. Отож, чекаємо нових сервісних навчань та подальших звершень!