(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Західна філія «Волинської фондової компанії» провела демонстрацію техніки «Agco» на Волині

04 Вересень 2015

       «Волинська фондова компанія» ніколи не втрачає можливості нагадати своїм клієнтам про те, якою якісною, потужною технікою вона збагачує українські господарства. Саме з ідеєю показати усі можливості першокласних виробників машин приїхали менеджери Західної філії компанії у Рожищанський район, Волинської області, село Криватка.

    Для показу було обрано ТзОВ «Гірсам», на якому уже багато років господарює голландець Ерік Довриш. Основною роботою господарства є розведення свиней, проте задля забезпечення постійного та безперебійного постачання кормів пан  Довриш взяв в оренду землю. Це показове фермерське господарство, обладнане сучасною технікою та озброєне новітніми технологіями.

  Саме через необхідність використання сучасних технологій у веденні господарства, було вирішено продемонструвати ТзОВ «Гірсам», у роботі багаторічних партнерів «ВФК» - техніку компанії AGCO.

      Для показу обрали трактор «Fendt» 936 Profi Plus Vario G3 та дискову борону від компанії «Challenger» CH 1435-30.

   Трактор «Fendt» завжди займає лідируючі позиції під час роботи на полі. Висока тягова потужність і можливість установки різноманітних робочих знарядь забезпечують високу універсальність застосування. Висока швидкість руху є обов’язковою умовою при використанні транспортних операцій.

    Найновіші моделі тракторів цього бренду здатні розвивати швидкість до 60 км/год. В умовах кризового стану для нашої країни варто відзначити ще один значний плюс використання у роботі саме тракторів «Fendt» - економічність. Завдяки високій продуктивності і низькій витраті палива вкладені інвестиції окуповуються з кожним днем роботи.

 Особливо закарбовується у памяті робота трактора із дисковою бороною від всесвітньовідомого американського бренду «Challenger». Компанію було засновано ще у 1987 році. Таким чином, зважаючи на досвід, уся техніка «Challenger» по праву вважається однією з провідних марок сільськогосподарської техніки. Причіпні дискові борони від «Challenger» - це надзвичайно важкі борони, які забезпечують краще заглиблення робочих органів та додаткову стійкість.

 Демопоказ відбувся на найвищому рівні, інформативним та насиченим на враження. Представники господарства «Гірсам» залишилися дуже задоволені роботою трактора «Fendt» та дискової борони «Challenger». Подібні події завжди віднайдуть своє місце у серцях українських аграріїв, адже вони стають черговою нагодою обрати саме ту техніку, яка стане незамінним помічником на їх полях.