(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Dominoni» та «ВФК» - пліч-о-пліч до успіху!

02 Вересень 2015

      Історія становлення «Волинської фондової компанії» розпочинається із 1993 року. Багато змінилося з того часу, проте стійким залишилося прагнення забезпечити Україну та наших аграріїв першокласною, якісною та потужною технікою. Ледь не щорічно у списку надійних партнерів «ВФК» з’являються нові компанії – виробники. Не став виключенням і 2015 рік, адже наша компанія стала офіційним дилером італійського бренду «Dominoni» - європейського виробника жаток.

     Компанія «Dominoni» - це всесвітньовідома компанія, яка ось вже більше ніж півстоліття працює в галузі виробництва кукурудзяних жаток. За останні роки в їхньому виробництві з’явились також соняшникові та кормозбиральні жатки.

    Історія створення компанія є надзвичайно цікавою. У післявоєнний період, з появою механізації містер Dominoni, затятий шанувальник механіки і власник ремонтної майстерні, вирішує сконструювати кукурудзяну жатку для власного комбайна. Будучи користувачем і знаючи реальні проблеми, які виникають під час збирання врожаю, він задався метою зробити таку жатку, яка була б досить міцною, не ламалася і працювала б тільки належним чином. Такий спосіб конструювання переріс в успішне виробництво великих масштабів. Популярність кукурудзяних жаток підвищувалася завдяки сусідам, які, спостерігаючи жатку в роботі, просили містера Dominoni зробити таку ж і для них. Таким чином, діяльність Dominoni трансформувалася від користувача до виробника сільськогосподарської техніки.

   Головними принципами конструкторів бренду є якість, практичність, простота у використанні, продуктивність, міцність.

   Для клієнтів «Волинської фондової компанії» компанія пропонує наступні моделі жаток:

  1.        Кукурудзяні жатки (моделі «Rock» та «Kaiman»);
  2.        Жатки для збирання соняшника(моделі «Top Sun» та «Free Sun»);
  3.        Кормозбиральні жатки (модель «Multi Power Disc»)

 

Більш детальну інформацію про жатки, котрі пропонує нам «Dominoni», можна з легкістю знайти на нашому офіційному сайті, перейшовши за наступними посиланнями:

   Отже, завдяки співпраці «ВФК» з новими італійськими партнерами, аграрії України матимуть можливість успішно розвивати свою діяльність та покращувати обсяги власного виробництва.