(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Святкування Дня патріота у «Волинській фондовій компанії»

01 Вересень 2015

     Особливим місяцем для української громади усього світу є серпень. І не тому, що знаменує собою завершення літа, а через надзвичайно рідний серцю щирого українця день – День незалежності України. Цьогоріч наша молода держава відзначала вже 24 річницю. По всій країні було проведено безліч розважальних заходів : концертів, виставок, змагань та іншого. Не стало виключенням і приміщення «Волинської фондової компанії».

    Усі колеги були попереджені щодо проведення святкування. Організатори наголошували, що особливо важливим було у цей день виглядати по – святковому: у вишиванці, або із символікою нашої держави у якості аксесуару.

   Варто наголосити, що увесь колектив «ВФК» з радістю пристав на пропозицію провести таке свято.  У холі на першому поверсі  було розміщено дошку для побажань, а усім охочим прикрасити свій одяг було запропоновано святкові стрічки у кольорах українського прапора.

   По завершенню робочого дня колектив зібрався у конференц-залі нашої компанії. Особливим приводом для цього у той день стало не лише свято незалежності, а й день народження генерального директора «Волинської фондової компанії» - Спященка Олександра Євгеновича.

    Подібні традиції лише закріплюють нашу щиру любов та повагу до рідної країни. Отже, чекаємо святкування Дня патріота у «Волинській фондовій компанії» наступного року!