(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Не словом, а ділом: «Волинська фондова компанія» провела успішний DEMOпоказ телескопічного навантажувача «Massey Ferguson» 9407H

13 Серпень 2015

Телескопічні навантажувачі «Massey Ferguson» 9000 вирізняються унікальним поєднанням комфорту, компактного розміру, керованості, злагодженої роботи і продуктивності.  Для клієнтів «Волинської фондової компанії» особливо приємно мати можливість побачити техніку на власні очі, зрозуміти особливості експлуатації та оцінити її. Завдяки роботі директора зі збуту Західної філії «ВФК» Сергія Черноплатова, менеджерів зі збуту та начальника відділу «AGCO» Юрія Петренка 21 липня 2015 року було проведено саме такий захід.

Для показу було обрано господарство у Волинській області, Луцькому районі, селі Городище – «Україна-Баїв». Співпраця з керівництвом цього господарства, а саме з директором Павловичем І.І., допомогла провести демонстрацію машини надзвичайно продуктивно. 

Для навантаження, розвантаження, транспортування і зручної обробки вантажів у господарстві машина «Massey Ferguson» 9407H стане чудовим вибором.

У результаті клопіткої роботи за кермом навантажувача було напрацьовано 4.2 мото-години. З потужним двигуном «Perkins» , зручною, просторою кабіною та іншими функціональними характеристиками «Massey Ferguson» 9407H зробив робочий день надзвичайно продуктивним. Головним завданням тоді було продемонструвати процес навантаження відходів очистки ріпака та самого ріпака на машину. У результаті було завантажено 3 машини.

Кожен досвідчений водій може з легкістю випробувати свої вміння керування саме цим агрегатом. Так, наприклад, на господарство, у Городище, навантажувач привіз менеджер з продажу «ВФК» Юрій Пахольчук. «Машина дуже проста та зручна у керуванні. Не дивно, що результат вразив усіх присутніх. Навантажувач показав дуже хороший результат, стовідсотковий. Я вважаю, що подібна техніка є незамінною для роботи в полі. Універсальність, швидкість та комфорт додають роботі допустимої легкості. І це приємно радує» - зауважив Юрій.

Варто нагадати, що компанія «Massey Ferguson» є всесвітньо відомим виробником сільськогосподарської техніки. Вона пропонує аграріям всього світу не лише навантажувачі, а й найсучасніші трактори, комбайни, газонокосарки. Заводи цього бренду розташовані у Франції, Данії, Канаді, Бразилії та США. Приємно відзначати, що співпраця «Волинської фондової компанії» з «Massey Ferguson»  розпочалася лише у 2013 році, але на сьогоднішній день є досить результативною.